Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Foto - Roční text 2008

4 posters

Goto down

Foto - Roční text 2008 Empty Foto - Roční text 2008

Příspěvek  Michal 25/11/2007, 12:49

Možná je to trochu kýčovité, ale fotky jsou tak zajímavé, že jsem neodolal, abych sem nedal odkaz.

Ale posuďte sami.

http://dwsilver.com/2008yt.html

P.S. Odkaz na hlavní stránku autora však již ve mně tak pozitivní emoce nevyvolává ... $$$

M
Michal
Michal

Male Poeet p?íspivku : 222
vztah k organizaci : Můj vzor je "Ježíš Kristus disident". Dvacetiletá zkušenost, nyní již pár let ex ...
Reputace : 0
Body : 45
Registration date : 30. 01. 06

http://www.straznavez.cz

Návrat nahoru Goto down

Foto - Roční text 2008 Empty ROČNÍ TEXT

Příspěvek  LogW4Q543 13/3/2008, 23:41

ROČNÍ TEXT JE MOC ZAJÍMAVÍ NEVÍM CO TO FOTO MA ZNAMENAT PODLE MĚ JETO CO BŮH VYTVOŘIL TO JE PŘECE NÁDHERA COJE TÍM MYŠLENO ZÁCHRANU PŘECE UVIDÍ KAŽDY TAK ZNÍ TEXT MOŽNÁ PODCENUJETE LIDÉ KTEŘÍ JSI DALI PRACI STÍM VŠÍM AKDE TA HLAVNÍ STRÁNKA JE JETO ZAJÍMAVE M.M.

LogW4Q543

Poeet p?íspivku : 13
Reputace : 0
Body : 0
Registration date : 19. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Foto - Roční text 2008 Empty Re: Foto - Roční text 2008

Příspěvek  Hvězdlický 14/3/2008, 10:23

Podobné obrázky je možné vidět i jinde a dokonce rozmanitější. Ale bez onoho anglického nápisu, který přitahuje skalní členy SJ.

Nemám rád angličtinu a tedy pokud se mi na chvilku bude některý líbit na ploše, odříznu nápis a použiji jej.

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Foto - Roční text 2008 Empty Re: Foto - Roční text 2008

Příspěvek  Old.Stloukal 17/3/2008, 18:56

SOUHLASÍM SE SVATOPLUKEM. NIC ZVLÁŠTNÍHO VYJÍMEČNÉHO A JEDINEČNÉHO JSEM NEVIDĚL. NUTNO VŠAK KONSTATOVAT, ŽE LAHODÍ NĚKTERÉ OBRÁZKY OKU. TOŤ VŠE JAKTO NA MNE ZAPŮSOBILO.

OLDA
Old.Stloukal
Old.Stloukal
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Male Poeet p?íspivku : 491
Age : 79
vztah k organizaci : BYL JSEM ČLENEM NSSJ
Reputace : 0
Body : -15
Registration date : 11. 02. 06

http://WWW.SEZNAM.CZ

Návrat nahoru Goto down

Foto - Roční text 2008 Empty Re: Foto - Roční text 2008

Příspěvek  Matty 18/5/2008, 19:56

Angličtinu mám velmi rád a také občas fotím....co ale nesnáším, jsou amerikanizmy....podle mého názoru je toto, bohužel, typický příklad aneb VEZMI NĚCO HEZKÉHO A POUŽIJ TO PRO SVŮJ CÍL/DŮVOD a ať všichni vzdychají, jak je to úžasné....
Pardon, to prostě nemusím...
Matt

Matty
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Foto - Roční text 2008 Empty ROČNÍ TEXT 2008

Příspěvek  matty 19/5/2008, 15:50

nevím co jstou amerikou máte já na foto také moc nedám ale dávám na jevo víru v Boha Pán Ježíž poukazoval na víru a ne na obrázky kritizovat to umí každý ale skutky žadný a když jse ti to nelíbí tak nato nekoukej odepiš coti vadí na americe urážíte lidi a odlákat od Boha jestli máš jiny důkaz tak mě přesvěč log

matty
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Foto - Roční text 2008 Empty RE to M.M.

Příspěvek  Matty 19/5/2008, 20:21

Dobrý den,
odpověď mattyho s malým "m" jsem moc nepochopil, možná by pomohla diakritická znaménka Smile nicméně se pokusím odpovědět:
Souhlasím, že je důležitá víra v Ježíše, ale nesouhlasím, že se mi musí líbit vše, co vidím. Jak vyplývá z komentářů ostatních, prostě jsem si také našel nějakou "svoji" výhradu na dané téma a neřekl bych, že tím urážím lidi, to nebylo mým cílem. Američané a amerikanizmy jsou dva velmi odlišné pojmy...navíc mám možná ještě své pojetí toho, co jsem chtěl "amerikanizmy"vyjádřit, to zřejmě bývalí SJ lehce pochopí...ale mám za to, že toto "téma" nestojí za tolikeré rozpitvávání :-)
Hezký večer,
Matty

Matty
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Foto - Roční text 2008 Empty Re: Foto - Roční text 2008

Příspěvek  Hvězdlický 19/5/2008, 22:01

kód:
 to nebylo mým cílem. Američané a amerikanizmy jsou dva velmi odlišné pojmy...

Mě osobně také nevadí Američané a angličtina. Ale nemám rád jedno ani druhé.
Ne pro to, kdo jsou, ale proto, že český národ je národ, který bude vždy před někým ohýbat hřbet a poleze mu do zadku.

Rakousko, Německo, Sovětský svaz a teď Amerika. Až sem vlezou číňaní, budou mít doktoři plné ruce práce s žádostmi o sešikmení očí.

Před chvilkou jsem slyšel v televizi myšlenku "dnešní trend je, zpívat jen v angličtině. O českou píseň není zájem."

A to mne právě nejvíc štve. Lidi, jakoby se za svůj jazyk styděli.

A taky- Korea, Vietnam, Kuba, Jugoslavie, Irán atd. Tam všude byl a je AMERIČAN.

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Foto - Roční text 2008 Empty Američan

Příspěvek  Matty1 20/5/2008, 22:03

Hm, tak tak nějak jsem myslel ty amerikanizmy Smile prostě tendence přizpůsobit okolí tomu, jak to vyhovuje nám "úžasňákovým" v US Very Happy Nechci na takovémto fóru sklouznout k politice, to by se snad ani nehodilo, nicméně mnoho věcí převzatých SJ je prostě made in Brooklyn, to je očividné a je jen otázkou širšího rozhledu a možná i nějaké té cesty po světě, aby člověk objektivně zhodnotil, co vše opravdu je "Boží požehnání" a odlišil, co je prohlášeno za Boží požehnání a co je na SJ jedinečného a co je prohlášeno samými SJ, že je na SJ jedinečného...ani používání jména Jehovah (v angličtině) není vyjímečné v jiných církvích, jen SV napíše, že je to tak a tak se to řekne na shr. a je to rázem "pravda", povzbuzení, znak pravého křesťanství požehnání nebo něco na ten způsob apod. jocolor
Matty

Matty1
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Foto - Roční text 2008 Empty Re: Foto - Roční text 2008

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru