Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POžEHNANÉ SVÁTKY !!!!!!!!!!!!!!!

+3
Jirka z P. (queens)
Hvězdlický
Veronika
7 posters

Goto down

POžEHNANÉ SVÁTKY !!!!!!!!!!!!!!! Empty POžEHNANÉ SVÁTKY !!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek  Veronika 24/12/2007, 18:05

Milí přátelé,

všem Vám, kteří jste činní na tomto fóru,
všem Vám, kteří si toto fórum pročítáte,
všem lidem, protože všichni jsme Boží stvoření:


PŘEJI POKLIDNÝ ŠTĚDRÝ VEČER, POKLIDNÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY,
KDY SI PŘIPOMÍNÁME NAROZENÍ PÁNA JEŽÍŠE KRISTA, NAŠEHO SPASITELE A KRÁLE


king

Veronika
Veronika
Veronika

Female Poeet p?íspivku : 49
Age : 55
vztah k organizaci : Jsem Starokatolička,nebyla jsem u SJ,ale mám mezi nimi známé.
Reputace : 0
Body : 4
Registration date : 05. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

POžEHNANÉ SVÁTKY !!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: POžEHNANÉ SVÁTKY !!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek  Hvězdlický 24/12/2007, 19:11

Veriniko, je to od tebe milé, ale měla jsi tam dotat "všem, kteří tyto svátky společně s tímto světem oslavujete..

No a těm, kdo neslaví, můžeš popřat hezký dlouhý víkend (je to nádherné čeké slovo, ale již se vžilo, jako víra v svatou trojici)

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

POžEHNANÉ SVÁTKY !!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: POžEHNANÉ SVÁTKY !!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 24/12/2007, 22:12

Je otázkou kdo je ten, co žehná? Připadá mi to, stejné jako u KC, tam taky prohlašují za svaté, ale nedělá to náhodou Bůh? lol!
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

POžEHNANÉ SVÁTKY !!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: POžEHNANÉ SVÁTKY !!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek  jája 25/12/2007, 10:11

Veroniko,nikdy hsem neslavil a ani se nechystám,ale lidsky Vám rozumím,takže díky.A Vám dvěma hezký prodloužený víkend.Myslím to upřímně (Zdroj:bývalý premiér SG Laughing )

jája

Poeet p?íspivku : 680
vztah k organizaci : odejitý
Reputace : 6
Body : 596
Registration date : 23. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

POžEHNANÉ SVÁTKY !!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: POžEHNANÉ SVÁTKY !!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek  Věra Kolafová - quaero 26/12/2007, 10:19

Milá Veroniko,
moc děkujeme za tvoje přání (i za tvoje komentáře, které se vyznačují duchem snášenlivosti a lásky).
Přejeme ti také svátky plné pokoje - a to nejen tobě, ale také každému, kterému není proti mysli připomenout si narození našeho Pána.
Krásné vánoce!
Věra Kolafová - quaero
Věra Kolafová - quaero

Female Poeet p?íspivku : 1373
Reputace : 0
Body : -21
Registration date : 24. 10. 06

Návrat nahoru Goto down

POžEHNANÉ SVÁTKY !!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: POžEHNANÉ SVÁTKY !!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek  Veronika 3/1/2008, 00:22

Jirka z P. napsal:Je otázkou kdo je ten, co žehná? Připadá mi to, stejné jako u KC, tam taky prohlašují za svaté, ale nedělá to náhodou Bůh? lol!

Ahoj Jirko,

dle mého názoru se stává svatým každý, který uvěří a přijme Ježíše Krista jako svého Spasitele-Vykupitele za jeho hríchy a jako Pána nad svým životem. Není to tedy ale jen můj vlastní vydedukovaný názor, ale Pán Ježíš taky na toto téma mimo jiné říká: "Svatí buďte, jako já jsem svatý"...

Ta zkratka KC, to nevím, co je za církev, já byla 2 roky v CB - Církev bratrská (tam se to o naší svatosti moc nehlásalo), pak ca. 10 let v KS (Křesťanském společenství) Praha, kde o této skutečnosti bylo během kázáních častěji něco řečeno a citováno z Bible, a pak 6 let v ČCE, kam jsem ale často vlastně chodila jen sporadicky, protože jsem byla dost nemocná a sledovala jsem Bohoslužby občas jen v televizi, jedno ať katolické či evaneglické (protestantské). Teď jsem ve Starokatolické církvi, tam se o tom prakticky nemluví, tedy tam, kde já jsem. (V Německu ve městě Krefeld, nedaleko od holandských hranic).
Teď jsme na návštěvě u mých rodičů v Praze a chodíme zde na starokatolické Bohoslužby a to je k mému překvapení úplně jiné kafe než v Krefeldu. O mnoho lepší - duchovnější, ti lidé mají evangelizačního ducha, zajímají je lidé kolem nich, jsou veselejší...

Přeju Ti pěkný rok 2008, ať Ti vyjde, po čem toužíš!

Veronika flower
Veronika
Veronika

Female Poeet p?íspivku : 49
Age : 55
vztah k organizaci : Jsem Starokatolička,nebyla jsem u SJ,ale mám mezi nimi známé.
Reputace : 0
Body : 4
Registration date : 05. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

POžEHNANÉ SVÁTKY !!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: POžEHNANÉ SVÁTKY !!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek  Arago 3/1/2008, 23:08

Ahoj Veroniko,

tak až z Německo Holandského pomezí se na nás usmíváš? To je milé. Víš, se Starokatolickou církví určitou zkušenost mám. Bylo to v Bartolomějské, v kostele, byl snad trochu jako rotunda. Mluvil jsem tam tenkrát s knězem, sháněl jsem Bibli a ten člověk mi přišel vstřícný a milý. No a to jsem byl horlivý SJ. Shodou okolností, nedaleko odtud byla místonost, kam se jezdilo na výslechy. Slavný kapitán Sedlák a spol. Ti už tak milí nebyli... Smile
Arago
Arago

Male Poeet p?íspivku : 505
vztah k organizaci : bývalý SJ
Reputace : 0
Body : 35
Registration date : 08. 02. 06

Návrat nahoru Goto down

POžEHNANÉ SVÁTKY !!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: POžEHNANÉ SVÁTKY !!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek  jsemkteryjsem 28/1/2008, 02:28

Děkuji za zajímavé příspěvky. Obdivuji každého kdo prošel Bartolomějskou a Sedlákovýma rukama. Modlím se za Vás za všechny. Čerpejme sílu ujištěním že víra bez skutků je mrtvá

jsemkteryjsem

Male Poeet p?íspivku : 71
Reputace : 0
Body : -4
Registration date : 26. 12. 07

Návrat nahoru Goto down

POžEHNANÉ SVÁTKY !!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: POžEHNANÉ SVÁTKY !!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru