Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam na dovolenou ?

+7
Robin
Dozorčí
Milan
Admin
Petr Štefek
OOO
Michal
11 posters

Goto down

Kam na dovolenou ? Empty Kam na dovolenou ?

Příspěvek  Michal 8/2/2006, 11:55

Pokud přemýšlíte kam na dovolenou a nemáte hluboko do kapsy, tak navštivte stránky poněkud netradiční cestovní kanceláře.

http://www.bethelcoachtours.com/english.htm

Shocked

Myslím, že nabídku snadno pochopí i ten, kdo neumí anglicky.

Co si o tom myslíte?


Naposledy upravil dne 8/2/2006, 14:16, celkově upraveno 1 krát
Michal
Michal

Male Poeet p?íspivku : 222
vztah k organizaci : Můj vzor je "Ježíš Kristus disident". Dvacetiletá zkušenost, nyní již pár let ex ...
Reputace : 0
Body : 45
Registration date : 30. 01. 06

http://www.straznavez.cz

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou ? Empty dovolená?

Příspěvek  OOO 8/2/2006, 13:08

čumím a čumím na bednu a koulím očima..to je silná káva...Dovolená pro koho asi? Datel confused
OOO
OOO

Male Poeet p?íspivku : 646
vztah k organizaci : HLUBOKÝ OMYL
Reputace : 0
Body : -36
Registration date : 31. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou ? Empty No to je ale věc

Příspěvek  Petr Štefek 8/2/2006, 13:38

Též čumím a nevěřím vlastním očím. Podnikat se dá různými způsoby.
Petr Štefek
Petr Štefek

Poeet p?íspivku : 362
vztah k organizaci : 30 let SJ, poté vyloučen za styk s vyloučenou dcerou (označeno jako nevázané chování)
Reputace : 0
Body : -15
Registration date : 31. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou ? Empty A co takhle cestovní pojištění

Příspěvek  Admin 8/2/2006, 13:47

A co takhle cestovní pojištění?

Nebude to dělat pojišťovna Slavia? Razz

Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 218
Reputace : 0
Body : 190
Registration date : 30. 01. 06

https://straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou ? Empty dovolená doma

Příspěvek  děda Sla 8/2/2006, 16:18

Dovolená doma a zdarma, u vody a lesa.

Ne každý je „Ročild“. Většina ostatních, a hlavně, kdo má kopec dětí, si může o dovolené nechat jen zdát.

Po svatbě, jsme deset let neměli děti. Za komunistů neexistovala nezaměstnanost, a tak jsme každý rok jezdili na dovolenou někam „ven“. Všechny státy okolo, i Sovětský svaz a Afrika.
Závěrem jsem zjistil, že skutečně doma je to nejlepší a nejhezčí. Naše republika je tak velká, že náš život je na její procestování krátký.
Dnes je na tom někdo ale finančně tak nešťastně, že ani toto cestování si nemůže dovolit.

Mám pro tyto lidi návrh a nabídku zdarma.
Za zahradou mám pozemek půl hektaru, který hraničí s lesem. Pod zahradou, je nově vybudovaná vodní nádrž (letos se má napouštět vodou.) na pozemku je pouze louka a odstavený autobus, upravený na chatu.
Před několika lety tady měl sbor Kroměříž „průkopnický tábor“. Vedení bydlelo v autobuse, ostatní omladina ve stanech. Velký vojenský stan byla jídelna, kuchyň a společenská místnost, a řada soukromých stanů okolo. Byla tady i sprcha a volejbalová síť.
Záchod byla „kadibudka“ v rokli na pokraji lesa. Umývárna u sprchy s teplou vodou (ohřívalo slunce v černých sudech na podstavci)

Je to již pár let. Záchod zničil „zub času“ a místní kluci, trávu několik let nikdo nesekal.

Každý rok dávám inzerát (ještě tady nebylo koupání, nádrž) že zdarma dám na víkendy do užívání. Několik rodin z Brna tady přes prázdniny bylo i s děckama, chodily na houby a ostružiny a to je tak vše. Pozemek i možnost jakési dovolené u lesa a vody, je nevyužitý.

Jestli má někdo chuť a odvahu si to tady zprovoznit a používat třeba po celý rok, je to zdarma k dispozici, komukoliv.

nevím, proč je to pořád "anonymní" i když tam napíši děda Slavík

děda Sla
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou ? Empty BCT

Příspěvek  děd.Slav 8/2/2006, 16:40

Podíval jsem se na nabídku dovolené a pochopil, že to není pro odpadlíky, i když to nabízí Betel cestovní kancelář a je to pořádně pro nás "mastné".
Bratři v Betelu jsou skutečně dobří podnikatelé. Je tam nabídka "když seženete třicet zájemců, je to pro vás zdarma.
No, je to další hřebíček do rakve.

děd.Slav
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou ? Empty Cestovka

Příspěvek  Arago 8/2/2006, 19:02

Podnikat se dá všelijak a SJ jsou výtečná cílová skupina. Když se jim to dobře podá... Dají se tak například lehce prodat obaly na knihy, kalendáře, ale i pultíky a nejraději všem stejné, ať je jednota Shocked

Arago
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou ? Empty Re: Kam na dovolenou ?

Příspěvek  Milan 17/4/2006, 08:52

To snad není ani pravda!!!
Ano, další hřebík do rakve !! A to mi zrovna včera tchán s tchyní říkali, že teď je třeba se obětovat, že nový svět už je blízko. Tak na co nějaké dovolené atd. Blázni, kdybych jim toto ukázal tak by to snad ani napřežili, nebo já bych to nepřežil.
Normálně mě to odrovnalo.... To budu dlouho rozdýchávat.
Nezlobte se, ale musím....parchanti to jsou!! Ohlupovači a loupežníci lidské důvěry!!
Milan
Milan

Poeet p?íspivku : 197
vztah k organizaci : Dobrovolný odchod po 15ti letech.
Reputace : 0
Body : 19
Registration date : 22. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou ? Empty podkrkonoší

Příspěvek  Dozorčí 28/4/2008, 23:00

... pokud uvažujete o prima dovče.. v tuzemsku, za rozumnou cenu... tak jukněte na stránky www.chalupavkrk.cz
Hezky zvu na svou chalupu.... Zbyněk

Dozorčí

Poeet p?íspivku : 23
Reputace : 0
Body : 0
Registration date : 09. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou ? Empty Re: Kam na dovolenou ?

Příspěvek  Robin 30/4/2008, 22:36

Admin napsal:A co takhle cestovní pojištění? Nebude to dělat pojišťovna Slavia? Razz

Admine, tak teď ve mně zatrnulo. Doufám, že tvá řečnická otázka neznamená, že je něco shnilého i v pojišťovně Slavia?? My jsme u ní pojištění. Crying or Very sad

Díky moc, Robin

Robin

Male Poeet p?íspivku : 40
vztah k organizaci : Formálně stále člen NSSJ (20 let pokřtěný), v současnosti hledající
Reputace : 0
Body : -3
Registration date : 04. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou ? Empty Re: Kam na dovolenou ?

Příspěvek  Robin 30/4/2008, 22:45

K tématu:
Všichni asi cítíme, že tyto zájezdy jsou organizovány pro lidi s jinou kupní silou než má průměrný Čech. Přidám jeden postřeh: Asi před 12 lety jsem se tady na Moravě potkal s jedním bratrem - SJ. Byl to Američan z Kansasu. Každé léto dělal okružní cestu po Evropě, která mu zabrala přibližně měsíc. Např. přiletěl do Irska a postupně cestoval z jedné země do druhé a pobýval u známých bratrů (nebo i v hotelu), u každého pár dní až týden, skončil v Bukurešti a pak jel domů. Říkal, že ho to stojí dost peněz, ale to je tím, že doma pracuje FULL TIME, tedy 8 h denně. Prý kdo dělá na poloviční úvazek, tak by si to nemohl dovolit, ale na živobytí to bohatě stačí.
Myslím, že by u nás by umřel hlady.

Robin

Male Poeet p?íspivku : 40
vztah k organizaci : Formálně stále člen NSSJ (20 let pokřtěný), v současnosti hledající
Reputace : 0
Body : -3
Registration date : 04. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou ? Empty Re: Kam na dovolenou ?

Příspěvek  Robin 30/4/2008, 23:07

Ještě k tématu: prolezl jsem tu internetovou stránku, zajímavé. Asi je to klasická cestovka zaměřená mimo jiné na bétely.

Postřehy:
- záhlaví je logo "The Trip of a Lifetime", tedy "Zájezd, který bude vaším největším životním zážitkem"
- v sekci FAQ-často kladené otázky mě zaujala otázka 31, jak se obléct. Detailní popis včetně délky sukní. V případě nevhodného oblečení se organizátoři nebudou stydět a požádají účastníka zájezdu, aby si oblékl něco vhodnějšího.
- otázka 33: Měli bychom dát spropitné řidiči autobusu nebo průvodci? Odpověď: Ano! Dává to dobré svědectví našim řidičům, kteří obvykle nejsou Svědkové Jehovovi, když přijmou spropitné za svou tvrdou práci. Také průvodce rád přijme spropitné (ten už asi bude SJ).

Robin

Male Poeet p?íspivku : 40
vztah k organizaci : Formálně stále člen NSSJ (20 let pokřtěný), v současnosti hledající
Reputace : 0
Body : -3
Registration date : 04. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou ? Empty Betel brooklyn

Příspěvek  esos 30/4/2008, 23:54

Super! , tento rok sa chystam na putnicku cestu: brooklyn, wallkill, paterson, pitsburg(ruselov hrob), atd. Skusim sa s tou cestovkou nakontaktovat, ked sa mi to vsetko podatri napisem skusenosti o tejto ceste Surprised.
p.s. na tuto cestu ma ispiruju: studium historie sv medzi 1900 az 1950, rayove knihy a neposlednom rade 20rokov v org
p.s.2 ak mate nejaky dobry typ ohlade takejto cesty napiste

esos

Poeet p?íspivku : 6
Reputace : 0
Body : 0
Registration date : 24. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou ? Empty Re: Kam na dovolenou ?

Příspěvek  Milan 1/5/2008, 15:34

Ahoj Robine, na www.justice.cz, zadej do vyhledávání pojišťovna slavia nebo jen slavia, nevím přesně název a dej si poté - úplný výpis, možná pak pochopíš tu narážku na Slavii. Již jsem u nich nepojištěný. Nakopnout by tě mohlo, proč je to jediná pojišťovna, která pojišťuje SJ a krev. Ze samaritánství to jistě nebude geek
Jojo, kšeft je kšeft!!!! jocolor
Milan
Milan

Poeet p?íspivku : 197
vztah k organizaci : Dobrovolný odchod po 15ti letech.
Reputace : 0
Body : 19
Registration date : 22. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou ? Empty Re: Kam na dovolenou ?

Příspěvek  Vojtěch Malleus 1/5/2008, 15:50

Bethel Coach Tours is a travel store for Jehovah's Witnesses, their family and friends! We are not sponsored nor operated by the Watchtower Bible & Tract Society

Překlad poslední věty: Nejsme sponzorováni ani řízeni Společností Strážná Věž. Sám tomu moc nerozumim, ale přijde mi že tahle věta mluví za vše a že to je asi trošku jinak než to vypadá.
Vojtěch Malleus
Vojtěch Malleus

Male Poeet p?íspivku : 59
Age : 43
vztah k organizaci : list hnaný větrem
Reputace : 0
Body : -8
Registration date : 23. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou ? Empty Re: Kam na dovolenou ?

Příspěvek  Milan 1/5/2008, 16:17

Ahoj, Myslíš, že by si SJ nechali vozit od Čedoku turisty po Bételech??
Sám tomu trochu nerozumýš, ale co kdyby to bylo jinak? No, tak tuhle větu jsem u SJ slyšel opravdu mnohokrát!!! jocolor scratch
Milan
Milan

Poeet p?íspivku : 197
vztah k organizaci : Dobrovolný odchod po 15ti letech.
Reputace : 0
Body : 19
Registration date : 22. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou ? Empty Re: Kam na dovolenou ?

Příspěvek  Vojtěch Malleus 1/5/2008, 16:38

já beru tu větu co tam je. Jenom jsem na to upozorňoval, nekamenujte mě hned Very Happy
Vojtěch Malleus
Vojtěch Malleus

Male Poeet p?íspivku : 59
Age : 43
vztah k organizaci : list hnaný větrem
Reputace : 0
Body : -8
Registration date : 23. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou ? Empty Re: Kam na dovolenou ?

Příspěvek  Milan 1/5/2008, 16:53

Very Happy Nekamenuji!!!!Jen bičem práskám!!! Very Happy Very Happy
Milan
Milan

Poeet p?íspivku : 197
vztah k organizaci : Dobrovolný odchod po 15ti letech.
Reputace : 0
Body : 19
Registration date : 22. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou ? Empty pro Vojtěcha

Příspěvek  Minehava 13/5/2008, 08:27

Také bych se připojila s názorem, že tuto cestovku nemusí spravovat nikdo s "postavením" v organizaci SJ. Jedná se nejspíše o šikovného podnikatele, který dobře zná poměry u SJ. Může to být svědek , ale také nemusí.

Vzhledem k tomu, že do Bételů je možno se objednat na návštěvu a nemusíte být členem SJ, tak mi to tak nerealistické nepřipadá.
Tím nechci tvrdit, že by jinak "bratři ve vedení" nebyli šikovní vzhledem k nápadům, jak zvýšit přijem. A také netvrdím, že všechny jejich rádoby "duchovní" rady a doporučení mají čistě nekomerční charakter. Pouze bych hned neviděla vše tak černě.

Minehava

Poeet p?íspivku : 75
Reputace : 0
Body : 30
Registration date : 27. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou ? Empty Re: Kam na dovolenou ?

Příspěvek  Hvězdlický 13/5/2008, 08:44

kód:
A také netvrdím, že všechny jejich rádoby "duchovní" rady a doporučení mají čistě nekomerční charakter. Pouze bych hned neviděla vše tak černě


A co takle "nevěstinec Rozvadov, pojišťovna v Litoměřicích" a peníze z těchto podniků jako dar na zakoupení paneláků pro odbočku v Praze??
Nepamatuji si to přesně, ale mám někde záznam z televizního vysílání a nějaké články o pojišťovně (asi Slavie) a také nějakých penzijních fondech.

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou ? Empty Re: Kam na dovolenou ?

Příspěvek  Milan 13/5/2008, 15:35

Ne - asi Slavie - ale opravdu Slavie!!!!
Pamatuji si dobu, kdy členové odbočky a jejich příbuzní objížděli města a zvali členy sborů s formuláři a pojišťovali hned a na místě!!!!!! Již jsem to zrušil, bylo to opravdu "výhodné" pojištění!!
Ty informace jste pane Hvězdlický napsal správně, ale již to nějak zapadlo radši do zapomění, dokonce k těmto pořadům přišel do sborů jakýsi pamflet, nejlépe bylo na TV nekoukat!
Milan
Milan

Poeet p?íspivku : 197
vztah k organizaci : Dobrovolný odchod po 15ti letech.
Reputace : 0
Body : 19
Registration date : 22. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Kam na dovolenou ? Empty Re: Kam na dovolenou ?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru