Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Znáte nějaký křesťanský film?

+10
Martin Cibulka
PETRONELLA87
Matěj Telam
powerlifter
Jesen
Alea
Styvi
Feiri
Abbaddon
Xton
14 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Znáte nějaký křesťanský film? - Stránka 2 Empty Re: Znáte nějaký křesťanský film?

Příspěvek  Xton 19/7/2011, 15:19

Velmi zajímavé video na TV Gloria, rozhovor tří kněží o magii, exorcismu, rodovém prokletí, okultismu, homeopatii, kletbě novomanželů, nemoci atd. atd. Odkaz:
http://cs.gloria.tv/?media=176874
Xton
Xton

Male Poeet p?íspivku : 141
vztah k organizaci : sem tam studující
Reputace : 0
Body : 160
Registration date : 09. 12. 09

http://vojtech-filip-knihy.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Znáte nějaký křesťanský film? - Stránka 2 Empty Zelená míle

Příspěvek  Cerka. 7/4/2012, 17:39

Ač se na první pohled nezdám, je to film s křesťanskou pointou.
Film začíná vyprávěním starého pána v domově důchodců, který byl před léty strážníkem v celách před popravami. Ve skrytu filmu ke konci vyjde najevo, že jeden z vězňů (John Cofe) zastává roli Ježíše.
Film se mi celý líbil, doporučuji se na něj mrknout.. Smile)

Cerka.

Female Poeet p?íspivku : 1
Reputace : 0
Body : 1
Registration date : 07. 04. 12

Návrat nahoru Goto down

Znáte nějaký křesťanský film? - Stránka 2 Empty Re: Znáte nějaký křesťanský film?

Příspěvek  Melissa 17/4/2012, 20:22

Je to odkaz na zajímavé video. Doufám, že se mi to podaří sem vložit.

https://www.youtube.com/watch?v=zUnTsY3MTzI&feature=related

Melissa

Female Poeet p?íspivku : 398
Reputace : 2
Body : 357
Registration date : 04. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Znáte nějaký křesťanský film? - Stránka 2 Empty Re: Znáte nějaký křesťanský film?

Příspěvek  pavel port 28/9/2012, 21:55

Na internetu je teď konečně možné shlédnout film "Měnič času" (s titulky).
- Jde o výbornou konfrontaci morálky 19. a 20. století: návštěvník z minulosti je v šoku z toho, že v horizontu dvou tří generací budou křesťanské hodnoty většinovou společností zcela opuštěny.

P.S.: Film doporučuji, nikoli ale společenství adventistů, které ho má na svých webových stránkách. Stále znovu jsem konfrontován s tím, jak sektářsky se tohle hnutí chová a jak nebezpečné je přijmout jeho nauky a stát se jeho členem (o historii adventistů píši na vlákně Co vnímáte pod pojmem "křesťanství" a co už podle vás křesťanské není).


Hezké nedělní filmové chvíle.
(Odkaz se mi nedaří na stránce umístit, ale film online se dá dobře "vygooglit".)
------------------------------------------------------------------------------------------

Na portálu "rozcestí. org" je dobrá zpráva - podařilo se zkompletovat staré Strážné věže z let 1946-1948 (je možné stáhnout je na "ulož to").
Velmi malebné čtení, při kterém v textu objevíte nečekané výrazy a slovní spojení jako "byl ukřižován", "sestup z kříže" nebo "jak zabezpečit svou spásu".
Skvělý studijní materiál pro každého, kdo chce zblízka nahlédnout do procesu neustálých změn učení SJ.
pavel port
pavel port

Male Poeet p?íspivku : 27
vztah k organizaci : zajímá mne každý člověk
Reputace : 0
Body : 29
Registration date : 22. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Znáte nějaký křesťanský film? - Stránka 2 Empty Re: Znáte nějaký křesťanský film?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru