Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Proč nejde to či ono, dotazy?

+38
dajti
Alea
daniely
Lizabet
pepakrocan
Matěj Telam
Matěj
Minehava
dov
skeptik
pat
zbysek
Eliška
vera
Jirka z P. (queens)
jája
Zdeněk Bláha
oskar
Dora
Vladislav Kulda
hihihi
stefan
Biblicky krestan
Doktorka White
Věra Kolafová - quaero
Veronika
Mysteri
Alžběta
drobeček
Aleš
26
Petr Štefek
Old.Stloukal
Hvězdlický
Michal
admin pavel
truhlář David
Admin
42 posters

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 6 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Admin 12/12/2012, 11:24

Lizabet napsal:Ahoj Admine!

Zdravím Tě a přeji Ti do nového roku vše nejlepší a také pevné nervy na vše, co v něm budeš řešit. Děkuji Ti za to, že jsi to tady ještě nevzdal. Very Happy flower

Mám však také jednu prosbu. Již několik týdnů se nemohu přihlásit pod svým jménem Eliška, kterým jsem tady na foru vystupovala několik let. Přihlásila jsem se tedy pod novým jménem Lizabet, ale chtěla bych Tě poprosit zda by ses na to mohl podívat proč to nejde. Heslo ani jméno jsem určitě nezapomněla.

Šlo by to nějak zprovoznit? Pokud to nepůjde nedá se nic dělat. Moc děkuji za ochotu i za Tvůj čas.

Bůh Ti žehnej!

Eliška

Děkuji za přání a slova ocenění! santa
I Tobě přeji požehnání.
Heslo máš změněno - viz mail.

Zdravím
M

Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 218
Reputace : 0
Body : 190
Registration date : 30. 01. 06

https://straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 6 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Eliška 12/12/2012, 14:04

Admine, děkuji za Tvoji bleskovou reakci a za opravu. flower

Eliška

Eliška

Poeet p?íspivku : 434
Reputace : 3
Body : 237
Registration date : 12. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 6 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  jája 3/3/2013, 09:24

Aleo, nedávno jsi v jednom tématu napsala, že se k němu už nebudeš dál vyjadřovat. Je to tvoje svobodný rozhodnutí, který určitě všichni respektujou. Jiný se k danýmu tématu vyjadřovali dál. Taky jejich rozhodnutí respektujem, pokud není debata urážlivá nebo vulgární.
O to víc mě překvapuje, že tu od tebe vzniklo něco, co odsuzuješ od svědků: já vám sděluju a vy k tomu mlčte. Je to ještě diskusní fórum? O svědcích Jehovových?
Nebo tu vznikají katolický blogy?


Naposledy upravil jája dne 3/3/2013, 14:31, celkově upraveno 1 krát

jája

Poeet p?íspivku : 680
vztah k organizaci : odejitý
Reputace : 6
Body : 596
Registration date : 23. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 6 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Anonymní 3/3/2013, 14:06

Bráškové a sestřičky.

Nebo tu vznikají katolický blogy?.
lol!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 6 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  daniely 3/3/2013, 15:29

jája napsal: Je to ještě diskusní fórum? O svědcích Jehovových?
Nebo tu vznikají katolický blogy?

Připadá mi přirozené, že se bývalí SJ baví i o tom, kam se ubírá jejich další duchovní život. A jsem vděčná, že se můžu dozvídat spoustu zajímavého o jiných církvích. Díky tomu, že jsem byla SJ dlouhá léta, mám velké mezery. Embarassed

daniely

Female Poeet p?íspivku : 378
Reputace : 0
Body : 381
Registration date : 03. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 6 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Alea 3/3/2013, 16:10

jája napsal:
O to víc mě překvapuje, že tu od tebe vzniklo něco, co odsuzuješ od svědků: já vám sděluju a vy k tomu mlčte. Je to ještě diskusní fórum? O svědcích Jehovových?
Nebo tu vznikají katolický blogy?

Ahoj Jájo, nevím co máš přesně na mysli, ale pokud Ti vadí jedno mé uzamčené téma, tak nikde není napsáno, že se k tomu nikdo "nesmí vyjadřovat".

Téma je uzamknuto z toho důvodu, že chci předat malou knížečku tak, jak se mi dostala do ruky a kdyby do toho někdo vkládal své poznámky, vznikl by chaos v tom, co v té knížce je a co k tomu poznamenáváme.

Pokud se chceš někde vyjadřovat, rozhodně není problém založit si nové téma.

Co se týče Tvé druhé otázky - ano, bavíme se tu primárně o Svědcích Jehovových a proto jsem řekla, že nechci dál rozebírat katolíky. Srovnáš-li počet příspěvků k SJ a počet příspěvků ke KC, je jasné, co tu převažuje na první pohled. Wink

Na druhou stranu - k jedné z hlavních vlastností SJ patří ústředím podporovaná iracionální nenávist ke katolíkům, která, jak je vidět i na Tobě, přetrvává léta. Tudíž si myslím, že není špatné, když občas SJ nahlédnou na tyto věřící z trochu jiné, nepřekroucené stránky přímo u "zdroje". Jak vidíš, pro mnohé to může být přínosem - viz příspěvek Daniely a jiných, (někteří dokonce založili témata o katolících sami).

Tak z toho nedělej kovbojku - žádné "omezení svobody" se tady nekoná Wink
Alea
Alea

Female Poeet p?íspivku : 799
vztah k organizaci : narozená jako SJ, pár let průkopnice, nyní v ranách Kristových a u jeho srdce
Reputace : 1
Body : 865
Registration date : 14. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 6 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  jája 3/3/2013, 18:06

Aleo, mezi výrazem nenávist ke katolíkům a odsuzování praktik je spousta prostoru. Záleží na každym, co z mých příspěvků cejtí. A kdyby si tu chtěl každej z nás uzavřít a propagovat svůj blog, duch týhle stránky se úplně rozmělní.

jája

Poeet p?íspivku : 680
vztah k organizaci : odejitý
Reputace : 6
Body : 596
Registration date : 23. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 6 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Anonymní 3/3/2013, 19:51

Bráškové a sestřičky.

Chápu Aleu, protože skutečně averze SJ de facto k čemukoliv, co není tzv. svědkovské, je neskutečná, ale souhlasím s jájou, viz poslední příspěvěk.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 6 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  dajti 7/3/2013, 14:59

Yxoxsi, je to zcela opačně - averzi mají všichni ke SJ. Já když jsem byl SJ, tak jsem žádnou averzi k jiným náboženstvím nepocitoval, pouze jsem nevěřil jejich naukám. Avšak jiná náboženství se nespokojí s tím, že nevěří naukám SJ, ale ještě mají ke SJ averzi, odpor a nenávist.

dajti

Male Poeet p?íspivku : 137
Reputace : 0
Body : 137
Registration date : 11. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 6 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  gari 8/3/2013, 22:11

dajti napsal:Yxoxsi, je to zcela opačně - averzi mají všichni ke SJ. Já když jsem byl SJ, tak jsem žádnou averzi k jiným náboženstvím nepocitoval, pouze jsem nevěřil jejich naukám. Avšak jiná náboženství se nespokojí s tím, že nevěří naukám SJ, ale ještě mají ke SJ averzi, odpor a nenávist.

Nejsou to právě SJ, kteří označují všechna ostatní náboženství (mimo sebe) hanlivým názvem "Velký Babylon"?
V ostatních církvích, co jsem zatím poznal, se na SJ dívají jako na lidi, kteří se stali obětí manipulace. S žádnou averzí, odporem či dokonce nenávistí vůči SJ jsem se zatím nesetkal.

gari

Male Poeet p?íspivku : 589
vztah k organizaci : mnoho let aktivní SJ, pak velké zklamání a odchod
Reputace : 1
Body : 589
Registration date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 6 Empty Re: Dotazy (2)

Příspěvek  Melissa 9/3/2013, 23:44

dajti napsal:Yxoxsi, je to zcela opačně - averzi mají všichni ke SJ. Já když jsem byl SJ, tak jsem žádnou averzi k jiným náboženstvím nepocitoval, pouze jsem nevěřil jejich naukám. Avšak jiná náboženství se nespokojí s tím, že nevěří naukám SJ, ale ještě mají ke SJ averzi, odpor a nenávist.
Nechápu na jakých zkušenostech se zakládá tvé přesvědčení, že jiná náboženství mají k SJ averzi, odpor a nenávist. Myslím, že SJ rozčilují spíše nevěřící tím, že jim chodí až domů, mluví o konci světa a raději nechají umřít děti, než by přijali krev. Tohle bývají většinou hlavní zjednodušené a na neznalosti SJ založené argumenty proti nim. Ale tyto tradiční argumenty kolují spíše běžně mezi lidmi a nejsou dílem cílené propagandy jiných církví proti SJ.
Je zvláštní, že si nepamatuješ tu kritiku křesťanstva a nevěstky a velkého babylonu apod. Všechna ta mocná zvolání - opusťte nebo budete zničeni....atd.

Melissa

Female Poeet p?íspivku : 398
Reputace : 2
Body : 357
Registration date : 04. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 6 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  frodobagin 15/3/2013, 05:23

K nastalé situaci s odstraňováním příspěvků a následnému zablokování funkce Editování příspěvku bych měl návrh. Nebylo by možné alespoň sprovoznit funkci "Smazání posledního příspěvku v řadě" uživatelem, který jej vyplodil?
Možná by se zlepšila uživatelská přívětivost při psaní příspěvků.
Tuhle se mi povedlo ve svém příspěvku zanechat nakopírovaný text, na který jsem reagoval a již jej nemohu smazat.
Děkuji frodobagin.
frodobagin
frodobagin

Male Poeet p?íspivku : 421
vztah k organizaci : SJ - pevně a neotřesitelně
Reputace : 0
Body : 434
Registration date : 21. 02. 11

http://www.osel.cz

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 6 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  daniely 15/3/2013, 09:57

Dobrý nápad Wink

daniely

Female Poeet p?íspivku : 378
Reputace : 0
Body : 381
Registration date : 03. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 6 Empty Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  admin pavel 28/10/2013, 13:01

yxoxs napsal:Píši zde, protože jsem chtěl založit nové téma a nějak mi to nebylo umožněno?!
Témat je tam na několik stránek, lecos se opakuje. Přišlo mi jako dobrý nápad odstranit možnost živelného zakládání nových témat. Takhle ses musel trochu namáhat a zjistil si, že téma už bylo založeno.

Pokud vhodné téma příště nenajdeš, tak mi napiš a prodiskutujeme jeho založení.

Admin
admin pavel
admin pavel

Male Poeet p?íspivku : 162
vztah k organizaci : už žádný
Reputace : 1
Body : 131
Registration date : 01. 02. 06

http://www.straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 6 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Křupinka 4/8/2014, 19:35

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, proč mi nejde reagovat na některá témata. U některých se mi na konci vlákna ukáže okýnko: ,,Odpovědět?", jako třeba zde, ale u jiných ne. Může to být tím, že se přihlašuji jen z tabletu? Pokoušela jsem se posílat dotaz přes mail, ale vrátil se mi zpět nedoručený. :-) Pomůžete mi v tom prosím? Děkuji Kája

Křupinka

Female Poeet p?íspivku : 5
Reputace : 0
Body : 5
Registration date : 02. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 6 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  admin pavel 5/8/2014, 08:52

Ahoj,

není to tabletem. Některá témata jsou uzavřená. Některé části diskuse mají omezený přístup, více se dočteš v pravidlech diskuse.

admin pavel
admin pavel

Male Poeet p?íspivku : 162
vztah k organizaci : už žádný
Reputace : 1
Body : 131
Registration date : 01. 02. 06

http://www.straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 6 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Křupinka 5/8/2014, 22:32

Aha, omlouvám se, nečetla jsem dost pozorně. Děkuji za odpověď. :-)

Křupinka

Female Poeet p?íspivku : 5
Reputace : 0
Body : 5
Registration date : 02. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 6 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Návrat nahoru

- Similar topics
» Dotazy

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru