Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prosím nechte stará témata a založte raději nová

Goto down

prosím nechte stará témata a založte raději nová Empty prosím nechte stará témata a založte raději nová

Příspěvek  admin pavel 3/1/2021, 11:15

Ahoj všem,

diskuzní fórum je otevřeno po dlouhé pauze.  Z tohoto důvodu prosím, abyste raději založili nové téma v příslušné kategorii, pokud chcete o něčem diskutovat. Diskuze je utvářena konkrétními diskutujícími v konkrétní době. Pokud byste dnes reagovali na jejich příspěvky už byste se nemuseli dočkat odpovědi.

Setříděného studijního materiálu je zde dost. Pokud hledáte konkrétní odpověď, je dost pravděpodobné, že ji najdete. Všem, kteří trpělivě a věcně odpovídali na stále se opakující otázky a přitom vynášeli dobrý poklad svého srdce a výsledky své dlouholeté studijní práce patří můj vděk za jejich práci, kdy po večerech místo péče o své zájmy a svou rodinu usedali za počítač, aby přemýšleli a psali s ohledem na prospěch zúčastněných.

Omluva
Uzavření diskuze mělo ve své době své opodstatnění, ale pauza se protáhla déle než jsem plánoval. Množství témat se stalo nepřehledným a stálé opakovaní stejných dotazů se stalo únavným. Témata jsem odsunul do koše s tím, že to jednou utřídím.
Omlouvám se všem, kterým jsem tímto nějak ublížil nebo se jich dotknul, zejména těm, kteří pracovali, protože chtěli dát dobré odpovědi a ty potom zmizely z očí.

Nyní je to tedy utříděno a zařazeno a doufám, že to poslouží k dobrému.

Admin Pavel
admin pavel
admin pavel

Male Poeet p?íspivku : 162
vztah k organizaci : už žádný
Reputace : 1
Body : 131
Registration date : 01. 02. 06

http://www.straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru