Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Postavení ženy ve sboru

+16
daniely
Melissa
jája
pepakrocan
witness
gari
sazeč
Jiří Brei
haid
Arago
Jirka z P. (queens)
Doktorka White
Petr W.
admin pavel
Martin Cibulka
Hvězdlický
20 posters

Strana 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Goto down

Postavení ženy ve sboru - Stránka 8 Empty Re: Postavení ženy ve sboru

Příspěvek  witness 12/11/2012, 23:08

sazeč napsal:
Jinak tvůj ten předešlý příspěvek mne rozesmál,
Tak doufám, že aspoň víš, čemu se směješ, když už nereaguješ na zcela jasně formulované námitky z mé strany..jistě oba víme, proč nereaguješ... Very Happy
jak jsi se ponížil a rád sbíráš kdejakou zprávu ve svůj prospěch.
Nevím, o jaké ,,kdejaké zprávě mluvíš, ale je to celkem jedno.
Musíš mít ve všem pravdu a přitom se chováš jako zajímavý kamarád.

Tuto větu jsem od Tebe v mnoha obměnách a podobách četl již mnohokrát, škoda, že ses nad ní ještě nezamyslel.
Doufám konec debaty. Jo?
Sazeči, pokud chceš ukončit nějakou debatu, tak prostě NEDEBATUJ.

Ale říkat na diskuzním fóru druhým, aby nedebatovali, je totéž jako pozvat někoho
do restaurace a poprosit ho, aby si ale nic neobjednával.
yxoxs napsal:
to nic nemění na tom faktu, že "KAŽDÝ" lidský život, který byl zmařen díky nacistické zvůli, si zaslouží stejné cti a vážnosti při jejich připomínce.
Sazeč si to nakonec asi uvědomil taky (připusťme aspoň nějakou pravděpodobnost tohoto
jevu), proto na mou námitku o ,,hřbitovní cti´´ raději nijak seriózně nezareagoval.

Ovšem...dle svého zvyku .....se zase snažil celou diskuzi nesmyslně a fraškovitě shodit, smutné je, že si vůbec neuvědomuje, že se tu takto dost nešťastně kompromituje ...no, kdo chce kam... Very Happy

ale witness se snaží jen poukázat na PRINCIP dané věci aniž by chtěl urážet nebo snižovat rasu, kulturu či národnost, kohokoliv, tak si to už sazeči uvědom, děkuji.
Doufejme aspoň trochu, že se tento zatím jen velmi málo pravděpodobný jev jednou stane
u sazeče jistotou.


witness

Male Poeet p?íspivku : 2392
vztah k organizaci : bývalý dlouholetý starší sboru, dnes nečinný zvěstovatel neboli SJ, který již nepodává zprávu
Reputace : 9
Body : 2241
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Postavení ženy ve sboru - Stránka 8 Empty Re: Postavení ženy ve sboru

Příspěvek  Mezek 13/11/2012, 19:08

Ale říkat na diskuzním fóru druhým, aby nedebatovali, je totéž jako pozvat někoho
do restaurace a poprosit ho, aby si ale nic neobjednával
.
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Mezek
Mezek

Male Poeet p?íspivku : 526
Age : 67
vztah k organizaci : vlastním jménem Zdeněk Nygrýn
Reputace : 0
Body : 507
Registration date : 15. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Postavení ženy ve sboru - Stránka 8 Empty Re: Postavení ženy ve sboru

Příspěvek  pepakrocan 13/11/2012, 22:57

Někdo je zřejmě přesvědčen, že ho Bůh vede k tomu aby na jedné straně tvrdil, že se nemají jíst jablka a druhý den, že jablka jsou zdravá. Pokud mu pak někdo poukáže na to, že jeho vlastní tvrzení jsou v rozporu, není jiné cesty než toho dotyčného označit za podlého jedince, který si jen vybírá komentáře, aby mohl útočit a je lepší s ním ukončit debatu bez toho, aby se k tomu musel nějak vyjádřit.

Tedy nevím jestli je to Bůh co toho dotyčného k takovému jednání vede, ale někdo tu evidentně nemá rád když si někdo dovolí komentovat jeho tvrzení jinak než se souhlasným obdivem za každou cenu. A někdo tu má problém :-)

pepakrocan

Male Poeet p?íspivku : 1034
Reputace : 0
Body : 1046
Registration date : 23. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Postavení ženy ve sboru - Stránka 8 Empty Re: Postavení ženy ve sboru

Příspěvek  gari 13/11/2012, 23:40

pepakrocan napsal:Někdo je zřejmě přesvědčen, že ho Bůh vede k tomu aby na jedné straně tvrdil, že se nemají jíst jablka a druhý den, že jablka jsou zdravá.

Asi tak, jako když VRO jednou tvrdí, že "generace" z Ježíšova proroctví jsou ti bezbožní a druhý den, že jsou to ti "pomazaní" z řad SJ. Very Happy

pepakrocan napsal:Pokud mu pak někdo poukáže na to, že jeho vlastní tvrzení jsou v rozporu, není jiné cesty než toho dotyčného označit za podlého jedince, který si jen vybírá komentáře, aby mohl útočit ......

Jo, tak přesně to se děje, když začneš poukazovat na omyly v učení VRO. Twisted Evil


PS: Pepokrocane, není to z mé strany nic útočného, jen jsi mi svým komentářem připomenul něco, co jsem osobně prožíval u SJ - tak jsem to tu trochu parafrázoval. Very Happy Very Happy Very Happy



gari

Male Poeet p?íspivku : 589
vztah k organizaci : mnoho let aktivní SJ, pak velké zklamání a odchod
Reputace : 1
Body : 589
Registration date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Postavení ženy ve sboru - Stránka 8 Empty Re: Postavení ženy ve sboru

Příspěvek  pepakrocan 13/11/2012, 23:46

gari napsal:PS: Pepokrocane, není to z mé strany nic útočného, jen jsi mi svým komentářem připomenul něco, co jsem osobně prožíval u SJ - tak jsem to tu trochu parafrázoval. Very Happy Very Happy Very Happy
Za to se na tebe nezlobím, ani za to, že jsi svou parafrází posunul smysl mého příspěvku zcela jinam. Škoda jen, že se zřejmě kvůli tomu ten, kvůli komu jsem to napsal, nebude moci dovtípit, proč jsem to napsal a zřejmě to posune tématicky celé vlákno směrem, který jsi nastavil.

Možná sis všiml, že se již nějakou dobu příliš VRO nezastávám v mnoha bodech, i proto neberu tvé komentáře jako mířené na mě, ale spíše jako jakési tvé osobní ulevení se :-)

pepakrocan

Male Poeet p?íspivku : 1034
Reputace : 0
Body : 1046
Registration date : 23. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Postavení ženy ve sboru - Stránka 8 Empty Re: Postavení ženy ve sboru

Příspěvek  gari 13/11/2012, 23:54

pepakrocan napsal:
Za to se na tebe nezlobím, ani za to, že jsi svou parafrází posunul smysl mého příspěvku zcela jinam. Škoda jen, že se zřejmě kvůli tomu ten, kvůli komu jsem to napsal, nebude moci dovtípit, proč jsem to napsal a zřejmě to posune tématicky celé vlákno směrem, který jsi nastavil.

Za to se omlouvám

pepakrocan napsal:Možná sis všiml, že se již nějakou dobu příliš VRO nezastávám v mnoha bodech, i proto neberu tvé komentáře jako mířené na mě, ale spíše jako jakési tvé osobní ulevení se :-)
Tak to jsi vystihl zcela přesně

gari

Male Poeet p?íspivku : 589
vztah k organizaci : mnoho let aktivní SJ, pak velké zklamání a odchod
Reputace : 1
Body : 589
Registration date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Postavení ženy ve sboru - Stránka 8 Empty Re: Postavení ženy ve sboru

Příspěvek  pepakrocan 14/11/2012, 00:04

gari napsal:Za to se omlouvám
Není za co, on by se ten dotyčný zřejmě nedovtípil tak jako tak Very Happy

pepakrocan

Male Poeet p?íspivku : 1034
Reputace : 0
Body : 1046
Registration date : 23. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Postavení ženy ve sboru - Stránka 8 Empty Re: Postavení ženy ve sboru

Příspěvek  zbysek 14/11/2012, 08:53

pepakrocan napsal:Někdo je zřejmě přesvědčen, že ho Bůh vede k tomu aby na jedné straně tvrdil, že se nemají jíst jablka a druhý den, že jablka jsou zdravá. Pokud mu pak někdo poukáže na to, že jeho vlastní tvrzení jsou v rozporu, není jiné cesty než toho dotyčného označit za podlého jedince...
Tak to se stalo VS například v případě civilní služby. Rozpor je tam jasně viditelný, takže někteří zapálení SJ se pokoušejí tento rozpor bagatelizovat jako nevýznamný, a já, který jsem na rozpor ukazoval, jsem byl za podlého jedince. Ale předpokládám, že dnes bys to už také mohl vidět jasně. Smile

zbysek

Male Poeet p?íspivku : 4242
vztah k organizaci : bývalý - 6 let
Reputace : 6
Body : 3484
Registration date : 16. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Postavení ženy ve sboru - Stránka 8 Empty Re: Postavení ženy ve sboru

Příspěvek  sazeč 14/11/2012, 13:47

pepakrocan napsal:

Možná sis všiml, že se již nějakou dobu příliš VRO nezastávám v mnoha bodech, i proto neberu tvé komentáře jako mířené na mě, ale spíše jako jakési tvé osobní ulevení se :-)

Ahoj Pepo, jsem rád za to, že jsi VRO prohlédl. Bůh ti pomož!

sazeč

Male Poeet p?íspivku : 1699
Reputace : 2
Body : 1696
Registration date : 27. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Postavení ženy ve sboru - Stránka 8 Empty Re: Postavení ženy ve sboru

Příspěvek  pepakrocan 14/11/2012, 21:52

Čili se s mým příspěvkem stalo přesně to co jsem předpokládal Very Happy

pepakrocan

Male Poeet p?íspivku : 1034
Reputace : 0
Body : 1046
Registration date : 23. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Postavení ženy ve sboru - Stránka 8 Empty Re: Postavení ženy ve sboru

Příspěvek  witness 14/11/2012, 22:32

pepakrocan napsal:Čili se s mým příspěvkem stalo přesně to co jsem předpokládal Very Happy
To víš, na některé lidi je tu spoleh Very Happy

witness

Male Poeet p?íspivku : 2392
vztah k organizaci : bývalý dlouholetý starší sboru, dnes nečinný zvěstovatel neboli SJ, který již nepodává zprávu
Reputace : 9
Body : 2241
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Postavení ženy ve sboru - Stránka 8 Empty Re: Postavení ženy ve sboru

Příspěvek  Mezek 15/11/2012, 16:36

pepakrocan napsal:Čili se s mým příspěvkem stalo přesně to co jsem předpokládal Very Happy
Víš,i zde jsou nedokonalí lidé.... Embarassed a lepší to nebude Sad
Mezek
Mezek

Male Poeet p?íspivku : 526
Age : 67
vztah k organizaci : vlastním jménem Zdeněk Nygrýn
Reputace : 0
Body : 507
Registration date : 15. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Postavení ženy ve sboru - Stránka 8 Empty Re: Postavení ženy ve sboru

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru