Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Proč jsi byl svědkem Jehovovým?

+22
Jakub Jouda
rals
Zdeněk Bláha
ingrid
gari
Alea
TULIPAN
Mezek
Tonda Vlas
zbysek
frodobagin
Bulhar
drobeček
Jan Vitko
Jesen
Albert Einstein
A6zvolen
Minehava
Černá ovce sboru
Melissa
Matěj Telam
Admin
26 posters

Strana 9 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Proč jsi byl svědkem Jehovovým? - Stránka 9 Empty Re: Proč jsi byl svědkem Jehovovým?

Příspěvek  Mezek 15/3/2013, 21:11

MartinHoch napsal:
Mezek napsal:Ptal jsem se jak je Ti to milé...

אין לי זמן לאתר הזה והשנאה שלך רוצה להתאושש ולחזור לאהבה בורחת ממך, ואני בטוח שאתה כל כך טיפש שאפילו זה יכול לתרגם תשאיר מקום כדי להוכיח שאני משוגע, משוגע לאהבה ולא יירקב שם באותן הדעות שלך מלא בשנאה ורכילות משפחתית של חוסר סובלנות בזה לא מושלם.

היי מרטין
Přeloženo:
Nemám čas na tento web chcete zotavit a návrat k lásce a nenávisti, uteče od tebe, a já jsem si jistý, jste všichni tak stupidní že to přeložit vás opustit místnost dokázat, že jsem byl šílený, šílený láskou, ne vaše názory stejné jméno yirkv plné nenávisti a drby rodinných nesnášenlivosti to nedokonalé.
Dobře!!!!Klobouk dolu Very Happy
Mezek
Mezek

Male Poeet p?íspivku : 526
Age : 67
vztah k organizaci : vlastním jménem Zdeněk Nygrýn
Reputace : 0
Body : 507
Registration date : 15. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč jsi byl svědkem Jehovovým? - Stránka 9 Empty Re: Proč jsi byl svědkem Jehovovým?

Příspěvek  Mezek 15/3/2013, 21:16

flower כן, היי, זדנק
Mezek
Mezek

Male Poeet p?íspivku : 526
Age : 67
vztah k organizaci : vlastním jménem Zdeněk Nygrýn
Reputace : 0
Body : 507
Registration date : 15. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč jsi byl svědkem Jehovovým? - Stránka 9 Empty Re: Proč jsi byl svědkem Jehovovým?

Příspěvek  frodobagin 15/3/2013, 21:41

Nerozumíme, se člověkem, který občas má chuť někoho zadupat do země, ať už argumentačně, duchovně, nebo i jinak si nerozumím a nechci rozumět. Nehodlám s Tebou vést polemiky. Udělám, ale ještě jednu výjimku a jeden dotaz Ti zodpovím.

V Bibli je jasně řečeno, kdo nemůže zdědit Boží Království. Když tedy nevíme jak přesně jsou hluboké duchovní věci, stačí nám vědět, že je jediný živý Bůh Jehova, jediný zplozený Syn a mesiáš Kristus a jediný Duch Svatý sloužící pravdě a životu.

a) Já také v mnohém tápu, ale vím, protože to nemám vrozené, jaké změny v pokání musím udělat, abych nelhal, nekradl, necizoložil, atd. atd., abych se mohl, přesněji má snaha nedokonalého člověka Jehovovi a Ježíšovi alespoň tou snahou zalíbit a tím usiluji po těžkém pokání o návrat k Lásce. Tohle třeba právě SJ působí. Protože nejprve hledejte Boží Království to ostatní Vám bude přidáno. Tedy nejprve se snažím uzpůsobit mé chování, smýšlení tak, aby má víra byla prokázána skutky trošku. No a to je třeba ten rozdíl, církve mají i milardu dvěstě tisíc členů, ale kolik z nich je důsledně vedeno k tomu jak spravně žít, v tomto třeba SJ u mne velmi vedou, zrovna jsem poslouchal krásné slovo MP3 studijní a dělám to často. A rád, protože stále jsem nenašel sbor věrnější, tedy do skutků se snažící převádět učení o spravných postojích ke světu a k Bohu Jehovovi.

Prosím Frodo, nepiš už mi, opravdu si nerozumíme. Vůbec proti Tobě nic nemám, ale mám mnoho starostí jiných a diskuze s Tebou mi nic nepřináší, jen odnáší čas. Já také hledám jak se zlepšit, tak mne od toho nezdržuj. Dík Martin.

Ahoj MartineHochu.
Děkuji za tvoje vyjádření upřímné snahy hledat svoji cestu. Je jasné že všichni něco hledáme.

Nesouhlasím s tím, že KC je tou organizací, která chválí boha na zemi ale KC jako příklad jsem uvedl proto, že jsi tvrdil, že je lepší ten, kdo více dá Kristu. Těžko porovnávat, která organizace má více věrnějších členů.

Souhlasím s tebou, že řadoví svědkové jehovovi jsou dobří lidé. Ale třeba někteří z nich jsou ochotni kvůli tomu, aby si udržely svůj způsob získávání informací kohokoliv odstranit, ikdyž informuje o chybách systému, který VRO vybudoval.
frodobagin
frodobagin

Male Poeet p?íspivku : 421
vztah k organizaci : SJ - pevně a neotřesitelně
Reputace : 0
Body : 434
Registration date : 21. 02. 11

http://www.osel.cz

Návrat nahoru Goto down

Proč jsi byl svědkem Jehovovým? - Stránka 9 Empty Re: Proč jsi byl svědkem Jehovovým?

Příspěvek  Anonymní 16/3/2013, 00:49

Mezek napsal: flower כן, היי, זדנק

Máš špatnej překladač Mezku, neurážím lidi - stupidní a hloupí je rozdíl, to za a, no a na posměvače fakt není ani čas ani chuť, zklamal jsi mě a nejen Ty.

Tento web je web nenávisti a nezaslouží si už ani tuhle tečku za větou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč jsi byl svědkem Jehovovým? - Stránka 9 Empty Re: Proč jsi byl svědkem Jehovovým?

Příspěvek  Anonymní 16/3/2013, 00:54

frodobagin napsal:
Nerozumíme, se člověkem, který občas má chuť někoho zadupat do země, ať už argumentačně, duchovně, nebo i jinak si nerozumím a nechci rozumět. Nehodlám s Tebou vést polemiky. Udělám, ale ještě jednu výjimku a jeden dotaz Ti zodpovím.

V Bibli je jasně řečeno, kdo nemůže zdědit Boží Království. Když tedy nevíme jak přesně jsou hluboké duchovní věci, stačí nám vědět, že je jediný živý Bůh Jehova, jediný zplozený Syn a mesiáš Kristus a jediný Duch Svatý sloužící pravdě a životu.

a) Já také v mnohém tápu, ale vím, protože to nemám vrozené, jaké změny v pokání musím udělat, abych nelhal, nekradl, necizoložil, atd. atd., abych se mohl, přesněji má snaha nedokonalého člověka Jehovovi a Ježíšovi alespoň tou snahou zalíbit a tím usiluji po těžkém pokání o návrat k Lásce. Tohle třeba právě SJ působí. Protože nejprve hledejte Boží Království to ostatní Vám bude přidáno. Tedy nejprve se snažím uzpůsobit mé chování, smýšlení tak, aby má víra byla prokázána skutky trošku. No a to je třeba ten rozdíl, církve mají i milardu dvěstě tisíc členů, ale kolik z nich je důsledně vedeno k tomu jak spravně žít, v tomto třeba SJ u mne velmi vedou, zrovna jsem poslouchal krásné slovo MP3 studijní a dělám to často. A rád, protože stále jsem nenašel sbor věrnější, tedy do skutků se snažící převádět učení o spravných postojích ke světu a k Bohu Jehovovi.

Prosím Frodo, nepiš už mi, opravdu si nerozumíme. Vůbec proti Tobě nic nemám, ale mám mnoho starostí jiných a diskuze s Tebou mi nic nepřináší, jen odnáší čas. Já také hledám jak se zlepšit, tak mne od toho nezdržuj. Dík Martin.

Ahoj MartineHochu.
Děkuji za tvoje vyjádření upřímné snahy hledat svoji cestu. Je jasné že všichni něco hledáme.

Nesouhlasím s tím, že KC je tou organizací, která chválí boha na zemi ale KC jako příklad jsem uvedl proto, že jsi tvrdil, že je lepší ten, kdo více dá Kristu. Těžko porovnávat, která organizace má více věrnějších členů.

Souhlasím s tebou, že řadoví svědkové jehovovi jsou dobří lidé. Ale třeba někteří z nich jsou ochotni kvůli tomu, aby si udržely svůj způsob získávání informací kohokoliv odstranit, ikdyž informuje o chybách systému, který VRO vybudoval.

Nevím, tady na tom webu byste udělali nevěřícího i z Abrháma Very Happy . Já prchám, měj se pěkně, opravdu nehledám svou cestu, protože je jediná cesta k Lásce, k Bohu a to je Ježíš. Neumím porovnat kdo a co, myslel jsem to jinak, ale jako osoba jednoznačně musím říci, že pokud bych chtěl jít ke křtu dnes či na Bohoslužbu, stále u mne vyhrávají SJ a to jsem tam nikdy nebyl. Pokud bych ale i byl, tak jsem člověk věrný a o to více bych pomáhal tam bránit správné nauky proti dogmatům nebo jen těm řadovým členům a té zdrcující většině, která je pod zkouškouk nad to co je nutné. Ahoj, měj se krásně, nemůžu tento webb, je mi z něj na zvracení a to zkousnu ledacos

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč jsi byl svědkem Jehovovým? - Stránka 9 Empty Re: Proč jsi byl svědkem Jehovovým?

Příspěvek  JAREKzRybenu 16/3/2013, 01:36

Drahý bráško Martine (ale klidně i někteří jiní),

necítíš tak trošku hněv? ...víš co říká Jakub1:19,20 "19Víte to, moji milovaní bratři: Každý člověk ať je rychlý k naslouchání, ale pomalý k mluvení, pomalý k hněvu. 20Neboť lidským hněvem se Boží spravedlnost nevypůsobí."

to platí zvlášť na nás, na křesťany, stejně jako slova Pána Ježíše v Matouši5:44 44Já však vám pravím: Milujte své nepřátele, žehnejte těm, kdo vás proklínají, dobře čiňte těm, kdo vás nenávidí, a modlete se za ty, kteří vás urážejí a pronásledují, 45abyste byli syny svého Otce, který je v nebesích; neboť on nechává své slunce vycházet nad zlými i dobrými a déšť posílá na spravedlivé i nespravedlivé.

...milovat i nepřátele a modlit se za ně... a což teprve za lidi, kteří jen vidí něco jinak než my?

No, prostě nechci, aby sis uškodil (z vlastní zkušenosti vím, jak může být lidský hněv sebedestruktivní...) Matouš5:21,22 „Slyšeli jste, že bylo řečeno předkům: ‚Nezavraždíš.‘ Kdo by zavraždil, propadne soudu. 22Já vám však pravím, že soudu propadne každý, kdo se bez příčiny hněvá na svého bratra. Kdo by svému bratru řekl: ‚Raka‘, propadne veleradě. Kdo by mu řekl: ‚Blázne‘, propadne ohnivé Gehenně.

Hněv, hádky a rozdělení jsou jedny z nejúčinnějších zbraní Satana a démonů. I kdyby tento web byl plný satanistů (jako že není), byli by to pořád lidé, za které Kristus prolil krev, a kteří potřebují spasení milostí evangelia stejně jako my Wink


Silní vždy musí nést slabosi slabých, nikdy ne obráceně
JAREKzRybenu
JAREKzRybenu

Male Poeet p?íspivku : 644
vztah k organizaci : "kacíř" - dostižený a odsuzený církevní "spravedlností" organizace dne 7.3.2012 za podřizování svého svědomí Bohu, Kristu a Svatému Písmu spíše, než lidské omylné autoritě Písmu odporující.
Reputace : 0
Body : 646
Registration date : 01. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Proč jsi byl svědkem Jehovovým? - Stránka 9 Empty Re: Proč jsi byl svědkem Jehovovým?

Příspěvek  Anonymní 16/3/2013, 01:48

JAREKzRybenu napsal:Drahý bráško Martine (ale klidně i někteří jiní),

necítíš tak trošku hněv? ...víš co říká Jakub1:19,20 "19Víte to, moji milovaní bratři: Každý člověk ať je rychlý k naslouchání, ale pomalý k mluvení, pomalý k hněvu. 20Neboť lidským hněvem se Boží spravedlnost nevypůsobí."

to platí zvlášť na nás, na křesťany, stejně jako slova Pána Ježíše v Matouši5:44 44Já však vám pravím: Milujte své nepřátele, žehnejte těm, kdo vás proklínají, dobře čiňte těm, kdo vás nenávidí, a modlete se za ty, kteří vás urážejí a pronásledují, 45abyste byli syny svého Otce, který je v nebesích; neboť on nechává své slunce vycházet nad zlými i dobrými a déšť posílá na spravedlivé i nespravedlivé.

...milovat i nepřátele a modlit se za ně... a což teprve za lidi, kteří jen vidí něco jinak než my?

No, prostě nechci, aby sis uškodil (z vlastní zkušenosti vím, jak může být lidský hněv sebedestruktivní...) Matouš5:21,22 „Slyšeli jste, že bylo řečeno předkům: ‚Nezavraždíš.‘ Kdo by zavraždil, propadne soudu. 22Já vám však pravím, že soudu propadne každý, kdo se bez příčiny hněvá na svého bratra. Kdo by svému bratru řekl: ‚Raka‘, propadne veleradě. Kdo by mu řekl: ‚Blázne‘, propadne ohnivé Gehenně. Very Happy

Hněv, hádky a rozdělení jsou jedny z nejúčinnějších zbraní Satana a démonů. I kdyby tento web byl plný satanistů (jako že není), byli by to pořád lidé, za které Kristus prolil krev, a kteří potřebují spasení milostí evangelia stejně jako my Wink


Silní vždy musí nést slabosi slabých, nikdy ne obráceně

Nesouhlasím s Tebou, mohu-li Jarku, lituji jen toho, že jsem sem kdy strčil nos Very Happy , no a hlavně je mi líto lidí, kteří jsem, jako já šli hledat pravu byť kritickou pro rozhodnutí kolem víry.

Biblické citáty k odpovědi se přímo nabízí i mě. Nad hněvem nenechávám zapadnout slunce ani náhodou, na druhou stranu jsem rád, že jsem ještě natolik citilivý nakolik mi Satanistický web vydávaný za křesťanský vadí, proto také jak jsem Ti i napsal v dopise jsem odešel. Modlíb se dokonce i za Satana, neboť umím natolik číst, že Celý Svět je v moci toho ničemného a že Bůh si přeje dokonce i záchranu toho ničemného....

Vadí mi pouze to, nikoliv, že jsou tu spiritisté a nenávistní lidé a je jich tu dost, ale to, že se to má na ten web napsat rovnou a pak by sem člověk jako já nestřčil rypák. Prosím Vás pokud někdo víte jak se ruší členství tady v tom vyšinutém klubu, prosím to je už jediná věc, která mne v souvislosti tady s tím navíc pomlouvačným webbem zajímá. Pokud nevíte, napíšu adminovi.

Jarku Ty a Martin působíte fajn dojmem, ale to, že tu zůstáváte nesvědčí dobře ani o Vás, protože zde je nabíledni o co tu jde po pár hodinách studia. No třeba se snažíte a ať Vám to vyjde, tady alespoň trošku změnit atmosféru, ale to nevyjde, konceptem toho webbu je nenávist, pomluva a "poučování" druhých, ale dobré je to k tomu, že svědci co sem zajdou, tak si budou a to jsem si jist velmi vážit své organizace, která je skutečně zlatá nejen ve skutcích, přeze všechny chyby, ale i ochranou právě před odpadlickými webby, což až nyní jsem poznal jak mazlavý, nenávistný a pomlouvačný hnus to je.

Jarku jsi skvělý člověk, divím se co tu hledáš, kéž najdeš lepší využití času a nezapomň, že špatná společnost kazí dobré mravy, oni Ti svědci spoustu nauk rozvádí dobře, já jsem ale tak naivní, že vlítnu sem, to je čiročirý webb nenávisti a fanatismu, SJ jsou proti většině zde prskajících jedy - svatí andělé, no a jak říkám, pokud si to tady projedou, o to více si budou vážít organizace a dávám jim za pravdu, byť jistě budou muset si počkat na zpřesnění nauk, ale opravdu jsem pochopil, proč SJ jsou tak přísní k lidem co vyšli z jejich řad a špiní jejich víru a to se tu děje, žádné argumenty věcné mínusy, plusy, to jste se fakt dostali do šílené společnosti. No a Jarku neboj, nehněvám se, spíše cítím lítost i když zaharatusím a kdo by tady v tom hadinci se neozval, ahoj, ... Už prosím nepiš, nebo na domácí adresu, ať tady tu žumpu už nemusím oevírat, není tu NIC dobrého

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč jsi byl svědkem Jehovovým? - Stránka 9 Empty Re: Proč jsi byl svědkem Jehovovým?

Příspěvek  JAREKzRybenu 16/3/2013, 02:04

Ano, bráško Martine, momentálně Ti píšu mejla Wink

Zde nic nehledám, já prostě píšu konkrétním lidem, když si myslím, že jim mám co říci a to nejen zde - spíš sem občas nahlédnu a chvíli někomu píšu - opravdu nestíhám vše. Je možná škoda, že jsi organizaci SJ nepoznal zevnitř, je to jiné, než zvenku - ale o tom dále osobně v mejlu... Tak zatím, dopíšu mejl a odešlu...

Jarek :-)
JAREKzRybenu
JAREKzRybenu

Male Poeet p?íspivku : 644
vztah k organizaci : "kacíř" - dostižený a odsuzený církevní "spravedlností" organizace dne 7.3.2012 za podřizování svého svědomí Bohu, Kristu a Svatému Písmu spíše, než lidské omylné autoritě Písmu odporující.
Reputace : 0
Body : 646
Registration date : 01. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Proč jsi byl svědkem Jehovovým? - Stránka 9 Empty Re: Proč jsi byl svědkem Jehovovým?

Příspěvek  Anonymní 16/3/2013, 02:35

JAREKzRybenu napsal:Ano, bráško Martine, momentálně Ti píšu mejla Wink

Zde nic nehledám, já prostě píšu konkrétním lidem, když si myslím, že jim mám co říci a to nejen zde - spíš sem občas nahlédnu a chvíli někomu píšu - opravdu nestíhám vše. Je možná škoda, že jsi organizaci SJ nepoznal zevnitř, je to jiné, než zvenku - ale o tom dále osobně v mejlu... Tak zatím, dopíšu mejl a odešlu...

Jarek :-)

JSi hodnej člověk study

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč jsi byl svědkem Jehovovým? - Stránka 9 Empty Re: Proč jsi byl svědkem Jehovovým?

Příspěvek  zbysek 16/3/2013, 09:34

MartinHoch napsal:Tento web je web nenávisti a nezaslouží si už ani tuhle tečku za větou.
Jistě - stačí si přečíst pár tvých příspěvků a hned je jasné, kdo tu má velký podíl na šíření nenávisti... Sad

zbysek

Male Poeet p?íspivku : 4242
vztah k organizaci : bývalý - 6 let
Reputace : 6
Body : 3484
Registration date : 16. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč jsi byl svědkem Jehovovým? - Stránka 9 Empty Re: Proč jsi byl svědkem Jehovovým?

Příspěvek  Anonymní 16/3/2013, 09:39

zbysek napsal:
MartinHoch napsal:Tento web je web nenávisti a nezaslouží si už ani tuhle tečku za větou.
Jistě - stačí si přečíst pár tvých příspěvků a hned je jasné, kdo tu má velký podíl na šíření nenávisti... Sad

Opravdu mě vůbec neznáš, přišel jsem sem studovat a sdílet a prožil spoustu urážek od lidí, kteří údajně hledají pravdu. Zaregaoval jsem přecitlivěle, což rád uznám, nechal jsem se vtáhnout do sporů, ale opravdu to nebylo mou vinou, zkus více zapřemýšlet, ale raději si píšu osobně jen s jedním člověkem a toto forum vynechávám, mimo reakce, budou-li kde jen se s úctou rozloučím, ale to forum fakt vnímám jako zlé. Nemyslím, že jsem k tomu přispěl já, byť jsem měl odejít po prvních urážkách a né marně zkoušet vést argumentační diskuzi. Za to se omlouvám Martin

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč jsi byl svědkem Jehovovým? - Stránka 9 Empty Re: Proč jsi byl svědkem Jehovovým?

Příspěvek  frodobagin 16/3/2013, 10:08

Ahoj MartineHochu.
Přeji ti, ať nalezneš to, co hledáš. A prosím nesuď nikoho zde na tomto webu nebo jinde, protože pouze na základě napsaného je to docela risk to činit a navíc :
PNS
Římanům 14:10 Proč však soudíš svého bratra? Nebo proč také pohlížíš svrchu na svého bratra? Vždyť všichni budeme stát před Boží soudní stolicí
11 neboť je napsáno: Jakože žiji, říká Jehova, každé koleno se přede mnou bude sklánět a každý jazyk bude otevřeně uznávat Boha
12 Tak tedy každý z nás se bude Bohu zodpovídat sám za sebe


Takže co ti brání s porozuměním a milosrdenstvím přesvědčit mne nebo někoho jiného, že se mýlím. Zatím z tvých komentářů zde čtu pouze vyjádření ve stylu "konceptem toho webbu je nenávist, pomluva a "poučování" druhých, ale dobré je to k tomu, že svědci co sem zajdou, tak si budou a to jsem si jist velmi vážit své organizace, která je skutečně zlatá nejen ve skutcích, přeze všechny chyby, ale i ochranou právě před odpadlickými webby, což až nyní jsem poznal jak mazlavý, nenávistný a pomlouvačný hnus to je"
To asi nebude to, co by mne přesvědčilo nebo kohokoliv jiného k tomu, abych změnil svůj přístup k věci. A je zřejmé, že i tebe se velmi hluboce dotýká, když si někdo dovolí ti sdělit nějakou radu, která se mu osvědčila.
Takže jak to udělat, když nejsi ochoten přijmout klidnou diskuzi, která se okamžitě stává přestřelkou, když ti někdo řekne co si myslí, ale na druhé straně tvrdě požaduješ po všech, aby naslouchaly tvému vyučování a jsi opět velmi rozzloben, když tak nečiní.
Takový postup nefunguje. Lze na něj uplatnit přirovnání "káže vodu, pije víno".

Zkus jiný přístup. Zkus milosrdenství, lásku, poníženou mysl a uvidíš, jak se ze zde přítomných budou sypat duchovní perly, které tě určitě zaujmou. Mám to vyzkoušené a funguje to. Dostal jsem zde od diskutujících mnoho zajímavých odpovědí, které jsem hledal a o kterých jsem si u SJ vůbec nemohl dovolit ani přemýšlet.
Když už nic jiného tak jsem zde nalezl alternativní pohled na věc, než jsem měl nadiktován do hlavy u SJ jako jediný pravý a správný bez připuštění jakékoliv diskuze o názorech publikovaných "věrným a rozvážným otrokem".
Tímto je tento web dobrý a prokazující pomoc. Tím že nehledá svůj vlastní zájem ale nabízí možnost každému se vyjádřit na základě své víry.
Diskuze k názorům každého, kdo je ochoten svůj názor definovat a sdělit jej, je samozřejmostí a nikdy zde nebude perzekuce kohokoliv na základě nějaké představy konkrétního jednotlivce. To je snad jasné.

Jak jsem již psal. Přeji ti, aby jsi našel to, co hledáš.
A až budeš mít znovu odvahu nechat podrobit své názory diskuzi (a nemusí být jenom souhlasná s tvými názory), přijď a zkus se podělit s dalšími.

S pozdravem frodobagin
frodobagin
frodobagin

Male Poeet p?íspivku : 421
vztah k organizaci : SJ - pevně a neotřesitelně
Reputace : 0
Body : 434
Registration date : 21. 02. 11

http://www.osel.cz

Návrat nahoru Goto down

Proč jsi byl svědkem Jehovovým? - Stránka 9 Empty Re: Proč jsi byl svědkem Jehovovým?

Příspěvek  Anonymní 16/3/2013, 10:31

frodobagin napsal:Ahoj MartineHochu.
Přeji ti, ať nalezneš to, co hledáš. A prosím nesuď nikoho zde na tomto webu nebo jinde, protože pouze na základě napsaného je to docela risk to činit a navíc :
PNS
Římanům 14:10 Proč však soudíš svého bratra? Nebo proč také pohlížíš svrchu na svého bratra? Vždyť všichni budeme stát před Boží soudní stolicí
11 neboť je napsáno: Jakože žiji, říká Jehova, každé koleno se přede mnou bude sklánět a každý jazyk bude otevřeně uznávat Boha
12 Tak tedy každý z nás se bude Bohu zodpovídat sám za sebe


Takže co ti brání s porozuměním a milosrdenstvím přesvědčit mne nebo někoho jiného, že se mýlím. Zatím z tvých komentářů zde čtu pouze vyjádření ve stylu "konceptem toho webbu je nenávist, pomluva a "poučování" druhých, ale dobré je to k tomu, že svědci co sem zajdou, tak si budou a to jsem si jist velmi vážit své organizace, která je skutečně zlatá nejen ve skutcích, přeze všechny chyby, ale i ochranou právě před odpadlickými webby, což až nyní jsem poznal jak mazlavý, nenávistný a pomlouvačný hnus to je"
To asi nebude to, co by mne přesvědčilo nebo kohokoliv jiného k tomu, abych změnil svůj přístup k věci. A je zřejmé, že i tebe se velmi hluboce dotýká, když si někdo dovolí ti sdělit nějakou radu, která se mu osvědčila.
Takže jak to udělat, když nejsi ochoten přijmout klidnou diskuzi, která se okamžitě stává přestřelkou, když ti někdo řekne co si myslí, ale na druhé straně tvrdě požaduješ po všech, aby naslouchaly tvému vyučování a jsi opět velmi rozzloben, když tak nečiní.
Takový postup nefunguje. Lze na něj uplatnit přirovnání "káže vodu, pije víno".

Zkus jiný přístup. Zkus milosrdenství, lásku, poníženou mysl a uvidíš, jak se ze zde přítomných budou sypat duchovní perly, které tě určitě zaujmou. Mám to vyzkoušené a funguje to. Dostal jsem zde od diskutujících mnoho zajímavých odpovědí, které jsem hledal a o kterých jsem si u SJ vůbec nemohl dovolit ani přemýšlet.
Když už nic jiného tak jsem zde nalezl alternativní pohled na věc, než jsem měl nadiktován do hlavy u SJ jako jediný pravý a správný bez připuštění jakékoliv diskuze o názorech publikovaných "věrným a rozvážným otrokem".
Tímto je tento web dobrý a prokazující pomoc. Tím že nehledá svůj vlastní zájem ale nabízí možnost každému se vyjádřit na základě své víry.
Diskuze k názorům každého, kdo je ochoten svůj názor definovat a sdělit jej, je samozřejmostí a nikdy zde nebude perzekuce kohokoliv na základě nějaké představy konkrétního jednotlivce. To je snad jasné.

Jak jsem již psal. Přeji ti, aby jsi našel to, co hledáš.
A až budeš mít znovu odvahu nechat podrobit své názory diskuzi (a nemusí být jenom souhlasná s tvými názory), přijď a zkus se podělit s dalšími.

S pozdravem frodobagin

No odvahy jsem prokázal v práci za slabé v životě dost, děkuji, tu mi doporučovat nemusíš. Také jsem zde jasně napsal důvody pro které opouštím webb a také já je tedy doplním citátem "Opatrný vida zlé, vyhne se".....
Tím se nechci doktnout zde několika vzácných přispěvatelů, ale tento web je rozbíjením víry a proto jsem se tak rozhodl. Samozřejmě vím, že zlo se má přemáhat dobrem, ale také vím a také z Bible kam vede tlachání a pomluvy, kterých je web plný, jakkoliv v záhlaví má docela jiné poslání.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč jsi byl svědkem Jehovovým? - Stránka 9 Empty Re: Proč jsi byl svědkem Jehovovým?

Příspěvek  frodobagin 16/3/2013, 11:24

Ahoj MartineHochu.
Mohl by jsi, prosím tě, uvést ve svém komentáři, konkrétní názory, které tě nutí si myslet, že zde je pouze rozbíjení víry druhých a pouze tlachání. Prosím konkrétní názory konkrétních diskutérů.

Velmi děkuji.
frodobagin
frodobagin

Male Poeet p?íspivku : 421
vztah k organizaci : SJ - pevně a neotřesitelně
Reputace : 0
Body : 434
Registration date : 21. 02. 11

http://www.osel.cz

Návrat nahoru Goto down

Proč jsi byl svědkem Jehovovým? - Stránka 9 Empty Re: Proč jsi byl svědkem Jehovovým?

Příspěvek  Anonymní 16/3/2013, 11:52

frodobagin napsal:Ahoj MartineHochu.
Mohl by jsi, prosím tě, uvést ve svém komentáři, konkrétní názory, které tě nutí si myslet, že zde je pouze rozbíjení víry druhých a pouze tlachání. Prosím konkrétní názory konkrétních diskutérů.

Velmi děkuji.

Ahoj Frodo, prosím je to můj osobní názor na který mám právo a jsem fakt unavenej na to, abych tady dohledával pro to znovu odkazy. Můj názor jsem napsal samozřejmě s vynětím dle mého vyjímek diskuzních, jistě může být mylný, ale je můj, tak mi ho přej. Opravdu nemám nic proti nikomu zde, mrzí mne, že je tu ale v příspěvcích dle mého názoru duch netolerance a poškozování zejména svědků Jehovových bez protivyvážení. Doba je zlá, určitě jsem se neměl nechat vtáhnout do neplodných diskuzí, protože to k ničemu není, ale opravdu a není to alibismus nemám čas a ani právo tady vytahovat příspěvky atd., prostě můj názor je, že ten webb není laskavý jako obecně, můj názor jistě nesdílíš, přeji Ti ze srdce Lásku, víru a pohodu, ale nechci už se v tom zpětně jakkoliv rýpat. Díky za pochopení a nic ve zlém skutečně Martin

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč jsi byl svědkem Jehovovým? - Stránka 9 Empty Re: Proč jsi byl svědkem Jehovovým?

Příspěvek  gari 17/3/2013, 17:28

Nemohu reagovat na Martina v uzavřeném tématu, tak jsem si to dovolil přenést sem. Napsal jsem Martinovi:
Se stejnou mírou neznalosti tu vychvaluješ SJ, jak jsou skvělí, ale jak jsi sám psal, nikdy jsi na jejich shromáždění nebyl a ani nehodláš stát se jejich členem. To je trochu zvláštní ne?

MartinHoch napsal: Další lží (Odpověz si sám, kdo je otcem lží?)
Byl jsem na mnoha shromážděních a opakovaně jsem studoval, nikde jsem zde neuvdel, že bych nebyl na shromážděních nebo nestudoval.
O studiu jsem nic nepsal, a o tom, že jsi nikdy nebyl na shromáždění SJ jsem vyčetl z tvého komentáře, kde jsi psal:

MartinHoch napsal: Neumím porovnat kdo a co, myslel jsem to jinak, ale jako osoba jednoznačně musím říci, že pokud bych chtěl jít ke křtu dnes či na Bohoslužbu, stále u mne vyhrávají SJ a to jsem tam nikdy nebyl.
Nevím, co si mám o tom myslet. Buď nevíš co píšeš, nebo neumíš písemně vyjádřit svou myšlenku, a pak obviňuješ někoho ze lži. Nejsem jasnozřivec, abych z tvých slov: "pokud bych chtěl jít ke křtu dnes či na Bohoslužbu, stále u mne vyhrávají SJ a to jsem tam nikdy nebyl", že z těchto slov mám vydedukovat, že na shromáždění chodíš pravidelně !?! To fakt neumím.

MartinHoch napsal:
Píšeš o mě, cituji - "Jsi zlý a nenávistný člověk"
No oprav mě jestli tohle není hanění (?), to je doslovné odsouzení jednotlivce. Už budu opatrný abych na takovéto démonické ohavnosti reagoval. Nemáme právo soudit, jen napomínat, od koho máš právo mne takto odsoudit? (odpověz sám sobě, já věřím, že není od Boha Lásky)
A ty můžeš soudit a hanět osobu nového papeže a vše je v pořádku? Jak dobře znáš toho člověka, jeho vlastnosti a víru, že ho tak démonsky odsuzuješ? Nemáme právo soudit, jen napomínat, od koho máš právo lidi, které vůbec neznáš takto odsoudit? (odpověz sám sobě, já věřím, že není od Boha Lásky).

Michal napsal: No a?
Voják není člověk?
MartinHoch napsal:Jistě je člověk. Ale jistě není věřící, křesťan, neboť křesťan nebere do ruky zbraně, ale bojuje duchem.
Otázka by měla být, zda může být voják pravým křesťanem.
Na to věřím, je jednoduchá biblická odpověď, nemůže.
Nevím, jak si na tuhle odpověď přišel, natož troufale tvrdit, že je Biblická ?
Můžeš to nějak biblicky doložit?
Kde je napsáno, že vojenský důstojník Kornelius musel nejprve opustit armádu, aby mohl být pokřtěn? Podle všeho byl pořád vojákem a přesto mu Bůh dal Ducha svatého. Biblická zpráva tady naopak ukazuje to, že vůbec prvním křesťanem z národů byl voják jak poleno.
A dále, co odpověděl vojákům Jan, když za ním přišli z otázkou: Co máme dělat? Lukáš 3:14  Tázali se ho i vojáci: "A co máme dělat my?" Řekl jim: "Nikomu nečiňte násilí, nikoho nevydírejte, spokojte se se svým žoldem."
Jak to, že jim neřekl: Nejprve odejděte z armády. Nic takového tu nečteme a ani na žádném jiném místě v Bibli. Nikde se nepíše, že vojáci musí opustit armádu, aby se mohli stát následovníky JK.
Martin Hoch by však Kornelia v žádném případě nepokřtil, protože dle něho je to nebiblické.
Nebiblické je především učení NSSJ, jejichž vedoucí představitelé se nechají okázale nazývat "Věrný a rozvážný otrok" a tvrdí, že jsou jediným pravým zástupcem a mluvčím Boha na zemi. Co chtějí SJ vyčítat papeži, když jejich VRO dělá přesně to samé !!!

gari

Male Poeet p?íspivku : 589
vztah k organizaci : mnoho let aktivní SJ, pak velké zklamání a odchod
Reputace : 1
Body : 589
Registration date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Proč jsi byl svědkem Jehovovým? - Stránka 9 Empty Re: Proč jsi byl svědkem Jehovovým?

Příspěvek  Anonymní 17/3/2013, 17:47

Gari, odpusť, ale Tvá demagogie Very Happy , to si snad musíš dělat legraci. Já prej haním papeže???

Napsal jsem, že jsem u SJ nikdy nebyl v organizaci, ne na shromáždění....


Víš co Gari, zase další přezdívka, koho se bojíte????, Ty vůbec neargumentuješ, jen prostě nenávistně prskáš. Co Ti na to mám říct?

Ty nechceš nic slyšet. Ty mne chceš vyprovokovat, abych Ti řekl, že jsi nenávistný idiot, plný zášti i ke svým bývalým, bez schopnosti argumentace, který jen provokuje hádky??? To by si chtěl?

Jenže to neudělám, raději už s Tebou nebudu diskutovat, ostatně Gari, kdo je to Gari? Ach jo. Už neotravuj opravdu, přijď se zajíavou myšlenkou, argumentem.

Nepsal jsem, že mám něco proti papežovi, ale ptal jsem se, jestli má právo se nechat titulovat Svatý Otec, líbat si ruku od věřících, přesněji prsten, nosit ohavná roucha i čepec, který je starobylý okultní atd. adt. Ale s Tebou nejde diskutovat a jak jsem psal, abych se snížil k nadávkám, to neudělám.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč jsi byl svědkem Jehovovým? - Stránka 9 Empty Re: Proč jsi byl svědkem Jehovovým?

Příspěvek  gari 17/3/2013, 18:40

MartinHoch napsal:
Víš co Gari, zase další přezdívka, koho se bojíte????,

Část rodiny mám ještě u organizace SJ a bojím se, že by jim mohli dělat problémy.

MartinHoch napsal:Ty vůbec neargumentuješ, jen prostě nenávistně prskáš. Co Ti na to mám říct?
Tím prskáním máš na mysli mou biblickou argumentaci, zatímco ty tu střílíš nějaké názory od boku, tvrdíš, že jsou biblické, ale žádný biblický verš neuvedeš? To pak jo.

MartinHoch napsal:Ty nechceš nic slyšet. Ty mne chceš vyprovokovat, abych Ti řekl, že jsi nenávistný idiot, plný zášti i ke svým bývalým, bez schopnosti argumentace, který jen provokuje hádky??? To by si chtěl?
Vidím, že jsi své křesťanské lásce dal volný průchod. No nic, odpouštím ti.

MartinHoch napsal:Nepsal jsem, že mám něco proti papežovi, ale ptal jsem se, jestli má právo se nechat titulovat Svatý Otec, líbat si ruku od věřících, přesněji prsten, nosit ohavná roucha i čepec, který je starobylý okultní atd. adt. Ale s Tebou nejde diskutovat a jak jsem psal, abych se snížil k nadávkám, to neudělám.
Už si to udělal, ale jak jsem napsal, odpouštím ti.
A teď k tomu papeži. Že si nechá říkat Svatý Otec se mi nelíbí, ani to líbání rukou. Ale to je pouze můj osobní názor. Alea to tu už jednou vysvětlovala, jak to je s tím oslovením Svatý Otče.
To, jak je kdo oblečen je jeho věc. Že papežský oblek označuješ jako ohavné roucho a čepec, tak to je věcí názoru a vkusu. Mě zase vadí, když křesťané mluví o pokoře a skromnosti, a jsou při tom oblečeni jako vysocí manažeři či politici. Ale je to každého věc. Určitě nemohu říci o někom podle jeho oblečení, zde je lepší či horší křesťan. To funguje pouze u SJ, kde jsem byl veden jako špatný a nepříkladný křesťan, protože jsem odmítal nosit oblek. U SJ musí každý chodit oblečen jak generální ředitel.

gari

Male Poeet p?íspivku : 589
vztah k organizaci : mnoho let aktivní SJ, pak velké zklamání a odchod
Reputace : 1
Body : 589
Registration date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Proč jsi byl svědkem Jehovovým? - Stránka 9 Empty Re: Proč jsi byl svědkem Jehovovým?

Příspěvek  Anonymní 17/3/2013, 18:43

gari napsal:
MartinHoch napsal:
Víš co Gari, zase další přezdívka, koho se bojíte????,

Část rodiny mám ještě u organizace SJ a bojím se, že by jim mohli dělat problémy.

MartinHoch napsal:Ty vůbec neargumentuješ, jen prostě nenávistně prskáš. Co Ti na to mám říct?
Tím prskáním máš na mysli mou biblickou argumentaci, zatímco ty tu střílíš nějaké názory od boku, tvrdíš, že jsou biblické, ale žádný biblický verš neuvedeš? To pak jo.

MartinHoch napsal:Ty nechceš nic slyšet. Ty mne chceš vyprovokovat, abych Ti řekl, že jsi nenávistný idiot, plný zášti i ke svým bývalým, bez schopnosti argumentace, který jen provokuje hádky??? To by si chtěl?
Vidím, že jsi své křesťanské lásce dal volný průchod. No nic, odpouštím ti.

MartinHoch napsal:Nepsal jsem, že mám něco proti papežovi, ale ptal jsem se, jestli má právo se nechat titulovat Svatý Otec, líbat si ruku od věřících, přesněji prsten, nosit ohavná roucha i čepec, který je starobylý okultní atd. adt. Ale s Tebou nejde diskutovat a jak jsem psal, abych se snížil k nadávkám, to neudělám.
Už si to udělal, ale jak jsem napsal, odpouštím ti.
A teď k tomu papeži. Že si nechá říkat Svatý Otec se mi nelíbí, ani to líbání rukou. Ale to je pouze můj osobní názor. Alea to tu už jednou vysvětlovala, jak to je s tím oslovením Svatý Otče.
To, jak je kdo oblečen je jeho věc. Že papežský oblek označuješ jako ohavné roucho a čepec, tak to je věcí názoru a vkusu. Mě zase vadí, když křesťané mluví o pokoře a skromnosti, a jsou při tom oblečeni jako vysocí manažeři či politici. Ale je to každého věc. Určitě nemohu říci o někom podle jeho oblečení, zde je lepší či horší křesťan. To funguje pouze u SJ, kde jsem byl veden jako špatný a nepříkladný křesťan, protože jsem odmítal nosit oblek. U SJ musí každý chodit oblečen jak generální ředitel.

Very Happy Very Happy Gari asi se tu všichni berete moc vážně, což by nevadilo, ale fakt hned urážíte, nadáváte, nesmějete se vůbec, nediskutujete, nevím. Já Tě mám rád i kohokoliv jiného, včetně Aley, která mne označila za psychouše a už telefonuje jak mě může vypnout z diskuze a fóra. Což je problém mohu se přihlásit z jiné IP kdykoliv pod jiným jménem jako Vy tady většinově. Měj se krásně, já přecházím na nějáké humoristické stránky, tady je to fakt strašně depresssssssiiiiiiiivvvvvvvníí a nadáváte každému kdo by jen trochu hájil svědky. nic ve zlém a vše dobré všem tady martin

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč jsi byl svědkem Jehovovým? - Stránka 9 Empty Re: Proč jsi byl svědkem Jehovovým?

Příspěvek  gari 17/3/2013, 19:15

MartinHoch napsal:

Very Happy Very Happy Gari asi se tu všichni berete moc vážně, což by nevadilo, ale fakt hned urážíte, nadáváte, nesmějete se vůbec, nediskutujete, nevím. Já Tě mám rád i kohokoliv jiného, včetně Aley, která mne označila za psychouše a už telefonuje jak mě může vypnout z diskuze a fóra. Což je problém mohu se přihlásit z jiné IP kdykoliv pod jiným jménem jako Vy tady většinově. Měj se krásně, já přecházím na nějáké humoristické stránky, tady je to fakt strašně depresssssssiiiiiiiivvvvvvvníí a nadáváte každému kdo by jen trochu hájil svědky. nic ve zlém a vše dobré všem tady martin

No nevím, jestli jsi to nebyl právě ty, kolem koho se muselo chodit po špičkách, aby ses náhodou neurazil a humorné narážky na tvoji osobu si častoval napadením opovážlivce, který si to vůči tvé osobě dovolil.
Jsem rád, že odcházíš na nějaké humoristické stránky, tam tvé příspěvky budou mít to správné místo. Ale tvá slova se nedají brát vážně - už tolikrát jsi odcházel a nic. Otravuješ si tu svůj vytříbený vkus dál a dál. Bojím se, že si vezmeš prášky, a budeš nás tu rozveselovat až do armagedonu.

gari

Male Poeet p?íspivku : 589
vztah k organizaci : mnoho let aktivní SJ, pak velké zklamání a odchod
Reputace : 1
Body : 589
Registration date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Proč jsi byl svědkem Jehovovým? - Stránka 9 Empty Re: Proč jsi byl svědkem Jehovovým?

Příspěvek  Anonymní 17/3/2013, 19:19

[quote="gari"][quote="MartinHoch"]

:D :D Gari asi se tu všichni berete moc vážně, což by nevadilo, ale fakt hned urážíte, nadáváte, nesmějete se vůbec, nediskutujete, nevím. Já Tě mám rád i kohokoliv jiného, včetně Aley, která mne označila za psychouše a už telefonuje jak mě může vypnout z diskuze a fóra. Což je problém mohu se přihlásit z jiné IP kdykoliv pod jiným jménem jako Vy tady většinově. Měj se krásně, já přecházím na nějáké humoristické stránky, tady je to fakt strašně depresssssssiiiiiiiivvvvvvvníí a nadáváte každému kdo by jen trochu hájil svědky. nic ve zlém a vše dobré všem tady martin[/quote]

No nevím, jestli jsi to nebyl právě ty, kolem koho se muselo chodit po špičkách, aby ses náhodou neurazil a humorné narážky na tvoji osobu si častoval napadením opovážlivce, který si to vůči tvé osobě dovolil.
Jsem rád, že odcházíš na nějaké humoristické stránky, tam tvé příspěvky budou mít to správné místo. Ale tvá slova se nedají brát vážně - už tolikrát jsi odcházel a nic. Otravuješ si tu svůj vytříbený vkus dál a dál. Bojím se, že si vezmeš prášky, a budeš nás tu rozveselovat až do armagedonu.[/quote]

:D :D :D :D :D TO si piš, až do Armagedonu, dokud nás papež všechny nezachrání :D

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč jsi byl svědkem Jehovovým? - Stránka 9 Empty Re: Proč jsi byl svědkem Jehovovým?

Příspěvek  frodobagin 17/3/2013, 20:08

Chaosss v podání lidské bytosti netrvá dlouho. Sám se utluče.
frodobagin
frodobagin

Male Poeet p?íspivku : 421
vztah k organizaci : SJ - pevně a neotřesitelně
Reputace : 0
Body : 434
Registration date : 21. 02. 11

http://www.osel.cz

Návrat nahoru Goto down

Proč jsi byl svědkem Jehovovým? - Stránka 9 Empty Re: Proč jsi byl svědkem Jehovovým?

Příspěvek  Anonymní 17/3/2013, 20:13

Very Happy Surprised chtěl jsi humor a najednou co???? Přece se musíme taky zasmát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč jsi byl svědkem Jehovovým? - Stránka 9 Empty Re: Proč jsi byl svědkem Jehovovým?

Příspěvek  frodobagin 17/3/2013, 20:17

No teda. To zírám. Takže celé to bylo jenom póza? Vlastně jsi takový veselý človíček, který má jednou splín velký jako Afrika a jindy má na nose červenou bambulku a baví všechny kolme sebe.
frodobagin
frodobagin

Male Poeet p?íspivku : 421
vztah k organizaci : SJ - pevně a neotřesitelně
Reputace : 0
Body : 434
Registration date : 21. 02. 11

http://www.osel.cz

Návrat nahoru Goto down

Proč jsi byl svědkem Jehovovým? - Stránka 9 Empty Re: Proč jsi byl svědkem Jehovovým?

Příspěvek  Anonymní 17/3/2013, 20:19

frodobagin napsal:No teda. To zírám. Takže celé to bylo jenom póza? Vlastně jsi takový veselý človíček, který má jednou splín velký jako Afrika a jindy má na nose červenou bambulku a baví všechny kolme sebe.

Mám rád i humor i vážná témata, když jsem to tady brál vážně, dostal jsem se pod útok mnoha, když jsem pochopil, že je to tady legrace, přizpůsobím se. Ulev si nehodnoť všechno, fakt to nemá cenu, pobav se, nebo napiš, že nemám smysl pro humor, ale to by jsi lhal Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč jsi byl svědkem Jehovovým? - Stránka 9 Empty Re: Proč jsi byl svědkem Jehovovým?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru