Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Něco pro zasmání

+19
Abbaddon
Černá ovce sboru
kovboj
jája
witness
RenPetr
Matěj Telam
Václav
Mr. Díra
oskar
Petr Štefek
stefan
haid
Hvězdlický
Arago
Aleš
Christian´s gayangel
Mysteri
Věra Kolafová - quaero
23 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Něco pro zasmání - Stránka 3 Empty Tohle snad strávíte?

Příspěvek  RenPetr 12/11/2009, 19:51

Bratr SJ chytí zlatou rybku a ta mu chce splnit tři přání. On chce znát víc o sboru – pink – a je starším. Po čase mu to přijde málo – chtěl by vědět víc i o kraji – pink – je starším dozorcem. Po čase mu i to přijde málo – rád by věděl i pikantní detaily ze života bratrů – pink – a je z něho sestra!

RenPetr

Male Poeet p?íspivku : 5
vztah k organizaci : Nikdy jsem k organizaci nepatřil.
Reputace : 0
Body : 3
Registration date : 21. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Něco pro zasmání - Stránka 3 Empty Re: Něco pro zasmání

Příspěvek  kovboj 15/11/2009, 19:34

Jo, dobrý.Jsem rád, že dál "funguješ",jen tak dál.
kovboj
kovboj

Poeet p?íspivku : 383
Reputace : 0
Body : 284
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Něco pro zasmání - Stránka 3 Empty Re: Něco pro zasmání

Příspěvek  Václav 25/11/2009, 01:43

Letí takhle v letadle Miss Universe, G.W.Bush ml., papež a malý klučina, když najednou začnou padat a musejí proto opustit palubu. Kdo by to čekal, zjistí, že mají pouze tři padáky.
První padák si bere Miss Universe se slovy: "Nejdu první proto, že jsem nejkrásnější na světě, ale jako žena mám přednost.", a skáče.
Druhý padák si rychle bere George Bush ml.: "Sice jsem prezidentem nejmocnější země na světě, ale musím se zachránit, protože jsem ten nejchytřejší prezident na světě.", a skáče.
Papež sebere třetí padák a podává ho malému chlapci: "Hochu, jsem už starý, ty máš celý život před sebou, nějaký papež se vždycky najde. Tu máš, zachraň se."
Kluk na to: "Dobrý, dědo, skáčeme oba. Nejchytřejší prezident si vzal můj batoh..."
Václav
Václav

Male Poeet p?íspivku : 69
vztah k organizaci : kritický
Reputace : 0
Body : 57
Registration date : 15. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Něco pro zasmání - Stránka 3 Empty souboj SJ a Odpadlíků

Příspěvek  Černá ovce sboru 6/12/2009, 00:52

Směju se,při sledování této diskuse
http://diskuse.doktorka.cz/jhvh-jahve-jehova-jediny-zivy
jak si tam odpadlíci s fanatickými SJ navzájem udělují klistýry a výplachy žaludků.
Výcuc:
Jehova Bůh se s nikým párat nebude. Tomu kdo si to zaslouží jistě pošle svůj polibek SMRTI ! Spěte sladce ODPADLÍCI !!!
Doktor Chocholoušek
Martine,měl by ses co nejdříve stavět u mě v ordinaci
Ty ABSOLUTNÍ ODPADLÍKU, ZAMYSLI SE NAD SEBOU !!! Protože nejsi daleko od toho, co tady dělá Mare s Romanem. Protože Lucinka, KTERÉ JEŠTĚ NENÍ ANI 15 REAGOVALA PŘEDEVŠÍM NA TEBE !!!!!!! Měl by jsi se stydět !
Bratr z odbočky

Opakovaně vybízím všechny Svědky Jehovovy a zájemce,aby okamžitě opustili tuto diskusi.Po přečtení dnešních příspěvků je zřejmé,že vaše ničmné diskutaření vedlo k těžkému duchovnímu následku nejméně pro 3 děti,jež díky tomu,že nerespektujete příkazy Věrného otroka ani pokyny a rady výše postavených bratrů,opustili cestu pravdy a přestali sloužit organizaci.Stalo se ,co píše písmo u Mat.18:6 Kdokoli způsobí klopítání jednoho z těchto maličkých,kteří ve mne věří,pro toho je prospěšnější,aby mu na krk pověsili mlýnský kamen a hodili ho do moře.Vybízím vás,aby jste neprodleně informovali zítra na schromáždění vaše sborové starší o následku jež jste svou neposlušností zavinili a sami na sebe podali podnět k právnímu jednání.Opakuji - ve vašem vlastním zájmu.Za další všechno o čem tady planě diskutujete je zcela jasně uvedeno v duchovním pokrmu od Věrného otroka ,tak není o čem diskutovat.Mnozí z Vás by tou dobou co prosedí u PC splnili průkopnické limity v kazatelské službě.Mnozí z vás také nemají svou domácnost v takovém pořádku jako "Absolutně oddaný Svědek..." a klidně nechají své děti bez dozoru telefonovat,nebo slídit po internetu.a někteří nemají na výchovu dětí doma ani prut.Poptom to takhle dopadá.Budu velice potěšen,když si v tom vaší starší sboru udělají rázně a nekompromisně přádek.VRO byl zajisté osvícen Svatým duchem,když zakázal svévolné a nekontrolovatelné diskuse,jež se vymikají jeho spravedlivému vední.
Černá ovce sboru
Černá ovce sboru

Male Poeet p?íspivku : 280
vztah k organizaci : Dříve SJ dnes KOZEL,stoupenc GEHENY a věčného zatracení
Reputace : 0
Body : 87
Registration date : 15. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

Něco pro zasmání - Stránka 3 Empty úvaha

Příspěvek  Abbaddon 7/12/2009, 03:51

Co dodat!

Milan Drobný kdysi zpíval tento text.

Pláču, pláču sůl, mám už váhy půl
Mám teď všechno, ztratil jsem však cestou lásku.
Pláču, pláču sůl, mám už slanej důl
Dívku ale pouze v kapse na obrázku.

Abbaddon jocolor


Naposledy upravil Abbaddon dne 8/12/2009, 06:11, celkově upraveno 1 krát
Abbaddon
Abbaddon

Male Poeet p?íspivku : 80
Age : 84
vztah k organizaci : bývalý CD
Reputace : 0
Body : 80
Registration date : 08. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Něco pro zasmání - Stránka 3 Empty Pro potěšení

Příspěvek  Černá ovce sboru 7/12/2009, 20:27

Tentokrát ne pro zasmání,ale pro potěšení a hezkou náladu vám včem posílám písničku.Odkaz zde:
https://www.youtube.com/watch?v=Pmf2rLdtB9E&feature=related
Černá ovce sboru
Černá ovce sboru

Male Poeet p?íspivku : 280
vztah k organizaci : Dříve SJ dnes KOZEL,stoupenc GEHENY a věčného zatracení
Reputace : 0
Body : 87
Registration date : 15. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

Něco pro zasmání - Stránka 3 Empty souboj odpadlíků a SJ

Příspěvek  Abbaddon 8/12/2009, 07:26

Moji milovaní!

Již několikrát jsem na diskuzi napsal, že historie se stále opakuje, v případě SJ a jejich "presbyterů" nevyjímaje. Tak jsem hledal v písmech a ejhle, vedoucí "elita" v Izraeli jednala v případě prvních křesťanů úplně stejně, jak často reagují někteří "nedotknutelní" u SJ.

Skutky apoštolů 23:2(ekum)
Tu nařídil velekněz Ananiáš těm, kdo stáli u Pavla, aby ho udeřili přes ústa.

Matouš 26:64,65(ekum)
Ježíš odpověděl: „Ty sám jsi to řekl. Ale pravím vám, od nynějška uzříte Syna člověka sedět po pravici Všemohoucího a přicházet s oblaky nebeskými.“
Tu velekněz roztrhl svá roucha a řekl: „Rouhal se! Nač ještě potřebujeme svědky? Hle, teď jste slyšeli rouhání

Matouš 23:15(ekum)
Běda vám, zákoníci a farizeové, pokrytci! Obcházíte moře i zemi, abyste získali jednoho novověrce; a když ho získáte, učiníte z něho syna pekla, dvakrát horšího, než jste sami.

Matouš 18:6,7(ekum)
Kdo by svedl k hříchu jednoho z těchto nepatrných, kteří ve mne věří, pro toho by bylo lépe, aby mu pověsili na krk mlýnský kámen a potopili ho do mořské hlubiny.
Běda světu, že svádí k hříchu! Svody sice nutně přicházejí, ale běda tomu, skrze koho přijdou.

3 Jana 9,10(21)
Psal jsem o tom vaší církvi, ale Diotrefes, který tak rád poroučí druhým, nás neuznává. Proto až přijdu, připomenu, co dělá, když o nás šíří ty zlé nesmysly. A jako by toho nebylo dost, nejenže sám bratry nepřijímá, ale druhým to zakazuje a vyhání je z církve

2 Jana 1:7(21)
Do světa totiž vyšla spousta bludařů, kteří nevyznávají Ježíše Krista přišlého v těle. Každý takový je bludař a antikrist.

1 Jana 2:9-11(21)
Kdo říká, že je ve světle, a přitom nenávidí bratra, je až dosud ve tmě. Kdo miluje bratra, zůstává ve světle a nikomu není kamenem úrazu. Kdo ale bratra nenávidí, zůstává ve tmě. Chodí tmou a neví, kam jde, neboť mu oči zaslepila tma.

1 Jana 4:1-3(21)
Milovaní, nevěřte všemu, co je duchovní, ale rozlišujte, zda jsou ti duchové z Boha. Do světa totiž vyšla spousta falešných proroků. Podle tohoto poznávejte Božího Ducha: každý duch, který vyznává Ježíše Krista přišlého v těle, je z Boha. Žádný duch, který Ježíše nevyznává, ovšem není z Boha, ale je to ten duch Antikrista, o němž jste slyšeli, že má přijít. Už teď je na světě!

Galatským 4:9-11(21)
Teď jste ale Boha poznali (lépe řečeno: Bůh poznal vás). Proč se tedy znovu obracíte k těm chabým a ubohým principům a chcete jim znovu otročit? Dbáte na dny, měsíce, období a roky! Bojím se o vás, aby snad všechna moje dřina pro vás nebyla zbytečná.

Kolosenským 3:8-10(21)
Teď ale to všechno – zuřivost, hněv, zášť, urážky i sprosté řeči – odstraňte ze svých úst. Nelžete jedni druhým, když jste již odložili své staré já s jeho skutky a oblékli se do nového člověka, který se poznáním obnovuje k obrazu svého Stvořitele.

1 Tim. 6:3-5(21)
Učí-li někdo odlišně a nesouhlasí se zdravými slovy našeho Pána Ježíše Krista a tímto zbožným učením, je nadut pýchou a ničemu nerozumí. Libuje si jen v hádkách a slovních potyčkách, které jsou zdrojem nevraživosti, neshod, urážek, zlých domněnek a neustálých třenic. Tito lidé s porušenou myslí a zbavení pravdy se domnívají, že zbožnost je zdrojem zisku.

A tak bych mohl uvádět případy z písem do nekonečna. Čas ukáže, kdo je doopravdy "věrný svědek", prostě, musí se to vše nechat růst vedle sebe, až do dne "příchodu Pána", on sám posoudí to, kdo byl a nebo nebyl Pánův "otrok", a kdo jeho "ovce záchrany".

Abbaddon lol!
Abbaddon
Abbaddon

Male Poeet p?íspivku : 80
Age : 84
vztah k organizaci : bývalý CD
Reputace : 0
Body : 80
Registration date : 08. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Něco pro zasmání - Stránka 3 Empty Re: Něco pro zasmání

Příspěvek  Matěj Telam 3/11/2012, 16:27

"Svědkové Jehovovi" v Srbské reklamě na pořad "Siti-Vitki" o zdravé výživě, životním stylu...




.....Salata je bozanstvo.... Very Happy
Matěj Telam
Matěj Telam

Male Poeet p?íspivku : 216
Age : 57
vztah k organizaci : SJ - nyní: Fide,sed cui fidas,vide
Reputace : 1
Body : 172
Registration date : 07. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Něco pro zasmání - Stránka 3 Empty Re: Něco pro zasmání

Příspěvek  frodobagin 4/11/2012, 08:48

Matěj Telam napsal:"Svědkové Jehovovi" v Srbské reklamě na pořad "Siti-Vitki" o zdravé výživě, životním stylu...




.....Salata je bozanstvo.... Very Happy

Ahoj Matěji.
Co takhle překlad do češtiny by nebyl?
frodobagin
frodobagin

Male Poeet p?íspivku : 421
vztah k organizaci : SJ - pevně a neotřesitelně
Reputace : 0
Body : 434
Registration date : 21. 02. 11

http://www.osel.cz

Návrat nahoru Goto down

Něco pro zasmání - Stránka 3 Empty Re: Něco pro zasmání

Příspěvek  Mezek 16/12/2012, 18:33

Bratři se dohadují, jak každý z nich nakládá s bohoslužebnou sbírkou. Evangelík říká, že udělá kolem sebe kruh, hodí mince vzhůru a co dopadne mimo kruh, si ponechá. Katolík říká, že to dělá v podstatě stejně, jen si ponechá to, co zůstane uvnitř kruhu. I Rabín se zapřemýšlí a říká, že to dělá obdobně. Vyhodí mince vzhůru nad sebe a říká: "Bože, co chceš si nech a zbytek mi vrať."
Mezek
Mezek

Male Poeet p?íspivku : 526
Age : 67
vztah k organizaci : vlastním jménem Zdeněk Nygrýn
Reputace : 0
Body : 507
Registration date : 15. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Něco pro zasmání - Stránka 3 Empty Re: Něco pro zasmání

Příspěvek  witness 16/12/2012, 23:18

Mezek napsal: I Rabín se zapřemýšlí a říká, že to dělá obdobně. Vyhodí mince vzhůru nad sebe a říká: "Bože, co chceš si nech a zbytek mi vrať."
Neboli..Žid se nikdy nezapře... Very Happy

witness

Male Poeet p?íspivku : 2392
vztah k organizaci : bývalý dlouholetý starší sboru, dnes nečinný zvěstovatel neboli SJ, který již nepodává zprávu
Reputace : 9
Body : 2241
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Něco pro zasmání - Stránka 3 Empty Trocha humoru po náročných dnech

Příspěvek  Alea 18/3/2013, 19:18

Dva jehovisté zazvoní u jednoho bytu v Praze. Příjde mu otevřít tak jedenáctiletý kluk, který kouří doutník. Jeden z jehovistů se zeptá:
- Chlapečku, máš doma rodiče?
Kluk dlouze natáhne z doutníku a povídá:
- Zkus hádat, kámo.

Very Happy
Alea
Alea

Female Poeet p?íspivku : 799
vztah k organizaci : narozená jako SJ, pár let průkopnice, nyní v ranách Kristových a u jeho srdce
Reputace : 1
Body : 865
Registration date : 14. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Něco pro zasmání - Stránka 3 Empty Re: Něco pro zasmání

Příspěvek  Ing.Peter 18/3/2013, 19:52

Príde chlap za farárom.
Pán farár, zdochol mi pes. Potrebujem, aby ste mi ho pochovali.
V žiadnom prípade, veď to bol pes. Zviera nemá dušu, nemôžem.
Viete, pán farár, mal som ho dvadsať rokov, verne mi slúžil, pochovajte ho.
V žiadnom prípade, už som povedal!
Pán farár, dám vám 200EUR, ak mi ho pochováte.
Tak to ste mali hneď povedať, že bol katolík!

Ing.Peter

Male Poeet p?íspivku : 511
Reputace : 1
Body : 516
Registration date : 25. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Něco pro zasmání - Stránka 3 Empty Re: Něco pro zasmání

Příspěvek  Alea 18/3/2013, 20:31

Víš co to je manager?
- Pokyn Mojžíše k rychlé konzumaci many.
Alea
Alea

Female Poeet p?íspivku : 799
vztah k organizaci : narozená jako SJ, pár let průkopnice, nyní v ranách Kristových a u jeho srdce
Reputace : 1
Body : 865
Registration date : 14. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Něco pro zasmání - Stránka 3 Empty Re: Něco pro zasmání

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru